Ten Typ Mes założył nowy zespół

Opublikowano: 20/01/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Czy za ideą powołania do życia nowego zespołu rzeczywiście stoi Ten Typ Mes, czy też, inna jest geneza zawiązania się świeżej na rynku muzycznej formacji, tego nie wiemy. Projekt zapowiadany jest w enigmatyczny sposób i żadne konkretne informacje nie zostały jeszcze ujawnione. Wiemy natomiast, że zespół tworzy Mes wraz z Szogunem i Bartoszem Tkaczem. Wiemy także, pod jaką nazwą skryło się to trio.

Ten Typ Mes szerszego przedstawienia nie potrzebuje, w końcu jest on jednym z najpopularniejszych i najzdolniejszych raperów w naszym kraju. Szoguna również powinna kojarzyć większość słuchaczy rodzimego rapu. Związany z Szybkim Szmalem producent jest autorem wielu legendarnych już beatów, chociażby tych, które słyszymy na „Muzyce Rozrywkowej” Pezeta. Bartosz Tkacz to natomiast jazzman, również producent oraz multinstrumentalista. Biały Tunel – to nazwa zespołu, który stworzyli wyżej wymieni.

Aby dowiedzieć się powyższego wystarczyło zajrzeć na profil Alkopoligamia.com i ….złamać szyfr, pod postacią którego ujawniono informacje o tajemniczym projekcie. Teraz czekamy na kolejne wieści na temat projektu Biały Tunel, które podejrzewamy, ujawnione zostaną już wkrótce.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: