The Alchemist przygotował Wam tłusty „Sandwich”

Opublikowano: 16/12/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

The Alchemist kontynuują swoją żywieniową, tłusto rapową serię. Po wcześniejszych przystawkach w postaci „Lunch Meat” i „Bread”, tytan beatmaszyny z LA dzisiaj ma dla Was już o wiele większe danie, jakim jest grubo krojony „Sandwich”.

Alan The Chemist w 2018 zaprezentował „Lunch Meat” oraz „Bread”. Następujące po sobie, krótkie producenckie epki, na które gospodarz zaprosił, m.in. Roca Marciano, Action Bronsona, Benny’ego The Butchera, Stylesa P, Black Thoughta, Conway’a The Machine i Earla Sweatshirta. Następnie The Alchemist skupił się na współpracy z poszczególnymi raperami. Serwując nam od tego czasu kilkadziesiąt różnorodnych projektów. W grudniu 2k22 Uncle Al powraca natomiast do swojej producenckiej serii, co zaowocowało pojawieniem się w wydawniczym menu zapracowanego producenta, nowej pozycji, jaką jest właśnie „Sandwich”.

„Sandwich” od Alchemista zawiera w sobie dwie wcześniejsze 'potrawy’, czyli nadal świeże „Lunch Meat” i „Bread”. Dla urozmaicenia dorzucono dwa zupełnie nowe składniki. Jednym z nich jest „Big Syke”, w którego przygotowaniu udział wzięli również Boldy James i Meyhem Lauren oraz „Clip In A Tray”. W przyrządzeniu tego dania udział wziął z kolei ScHoolboy Q. Tym sposobem, w dniu dzisiejszym, otrzymaliśmy od Mudfoota pełne, syte danie. Tak tłuste, że starczyć powinno nam do końca dnia. Jeśli nawet nie na dłużej.

The Alchemist w tworzeniu tego unikalnego, zadymionego, odjechanego, a nawet lekko chorego klimatu jest zwyczajnie niezastąpiony. Produkcje Pigpen rozpoznajemy po pierwszych taktach, a raperzy do nich dobieraniu są wprost wybornie. Idealnie wkomponowując się w muzyczną wizję Alchemista. Wizję coraz bardziej przełamującą rapowe konwenanse. Posłuchajcie chociażby premierowego, zobrazowanego teledyskiem „Big Syke”. Na pierwszy plan w tym kawałku nie wychodzą bowiem zwrotki Boldy’ego i Meyhema, a właśnie beat Alana Mamana. Po raz kolejny pozbawiony bębnów, gdzie rytm wyznacza bas oraz wokalny sampel. Tak tworzy jedynie The Alchemist. Częstujcie się! Smacznego!

The Alchemist - Sandwich

The Alchemist – Sandwich

01. Dean Martin Steaks (Ft. Roc Marciano)
02. Judas (Ft. Hall & Nash)
03. The Hopeless Romantic (Ft. Action Bronson)
04. Massacre (Ft. Benny the Butcher & Styles P)
05. Big Syke (Ft. Boldy James & Meyhem Lauren)
06. Ray Mysterio (Ft. Hall & Nash)
07. Roman Candles (Ft. Black Thought & Roc Marciano)
08. Mac 10 Wounds (Ft. Conway the Machine)
09. E. Coli (Ft. Earl Sweatshirt)
10. Clip In A Tray (Ft. ScHoolboy Q)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: