Proceente, Cywinsky i Mayor we wspólnym projekcie

Opublikowano: 15/12/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Biały Nietoperz zmierza w kierunku słuchaczy, a tytułowym singlem objawia swoją naturę. Przepełnioną uczuciami, miłością, emocjami, a także melancholią. Przy tym bardzo umuzyczniony, pełen niegłupich tekstów i pachnący analogowym woskiem. Przed Wami pierwsza zapowiedź wyjątkowego projektu, za którym stoją Proceente, Cywinsky, Mayor oraz J.J.

Aloha Entertainment prezentuje pierwszy singlowy przedsmak wytrawnego muzycznego projektu, którego współautorami są odpowiedzialni za warstwę tekstowe Proceente wraz z wykonującym wokalizy Cywinskym, producent Mayor oraz inżynier dźwięku J.J. Projekt ten zatytułowano Biały Nietoperz, a to co się za nim kryje, w odpowiedni sposób przedstawia właśnie udostępniony wraz z teledyskiem utwór tytułowy.

„Biały Nietoperz” bezpośrednio nawiązuje do francuskiego klasyka „Manifeste”, gdzie Shurik’n wraz z Akhenatonem wznoszą się na wyżyny hip-hopowego przekazu i rapowego kunsztu. „Biały Nietoperz” odnosi się przy tym do uniwersalnych postaw i wartości, konfrontując je z obecną rzeczywistością. Pozornie jest spokojny i melancholijny. Przemyca jednak do serc słuchaczy silny ładunek emocjonalny. Oprócz powyżej wymienionych twórców, w nagraniu utworu „Biały Nietoperz” udział wziął również DJ HWR. Do numeru dokładający pokrojone odpowiednio wersy legendarnych reprezentantów Marsylii. Singlowi „Biały Nietoperz”, towarzyszy także nakręcony w czeskiej Pradze oraz na warszawskim Mokotowie teledysk. Jeden z pięciu zrealizowanych, by projektowi Proceenta, Cywinsky’ego, Mayora i J.J’a nadać odpowiedni ton i klimat, a za których powstanie odpowiadają Dobrekino Studio, Karol 'LujiG’ Bujalski oraz Gosia Tuszyńska.

Biały Nietoperz, projekt zakrojony na mini album składający się z pięciu utworów, w serwisach streamingowych pojawi się 16 marca 2023 roku. Sam materiał na to wydawnictwo Proceente, Cywinsky, Mayor oraz J.J. stworzyli w pandemicznych latach 2020-2021, a w nagraniach udział wzięli również zaproszeni w gości Miły ATZ oraz Diox.

„Na płaszczyźnie treści Biały Nietoperz koncentruje się na intymnej relacji damsko-męskiej; opisuje stan świadomości artysty oraz skomplikowaną naturę miłości i towarzyszących jej uniesień.
Biały Nietoperz wyrusza w podróż do źródeł czasu, żeby odnaleźć zrozumienie i kosmiczną harmonię dusz. Wyznaje prawdę o kipiących w nim uczuciach: głodzie własnego ego, bezwarunkowej przekorze, bolesnych porywach napięć oraz melancholii rozczarowań”.

– z mat. prasowych Aloha Ent.

Proceente, Cywinsky, Mayor i J.J. projekt Biały Nietoperz zaprezentują również w formie analogowej. Winyl „Biały Nietoperz” stanowić będzie jednak spory unikat, gdyż wydawnictwo zaplanowano jako mocno limitowane i dostępne w trzech seriach. Każdej liczącej zaledwie 100 podpisanych egzemplarzy. Przedpremierowo „Biały Nietoperz” zamawiać można na www.alohasklep.pl oraz na www.asfaltshop.pl, www.shop.uknowme-records.com, www.preorder.pl i www.hiphopheadz.pl.

Biały Nietoperz - okładka
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: