„The Hustle Continues”, czyli Juicy J wydaje nowy solowy album

Opublikowano: 12/10/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Świeża porcja rozbujanego rapu nadchodzi prosto z Memphis. Juicy J, któremu w kwietniu tego roku stuknęło 45. wiosen nadal jest mocno aktywny zarówno za mikrofonem jak i w roli producenta. Po dwóch latach od ostatniego solowego longplaya współzałożyciel Three 6 Mafii zapowiedział właśnie nowe wydawnictwo.

Materiał zatytułowany został „The Hustle Continues” i stanowić będzie szósty w karierze w pełni solowy i oficjalnie wydany album Jordana Houstona. Znajdziemy na nim czternaście premierowych numerów, a ich znaczną większość Juicy J nagrał z udziałem zaproszonych gości. The Checkwritera na najnowszej solówce wsparli m.in. Wiz Khalifa, 2Chainz, Logic, A$ap Rocky, NLE Choppa, Megan the Stallion, Ty Dolla $ign, Jay Rock, Project Pat oraz Lord Infamous z macierzystego składu. Pełną tracklistę „The Hustle Continues” znajdziecie poniżej, a premiery spodziewajcie się 27-go listopada.

W ostatnich dniach w sieci ukazał się drugi singiel zwiastujący nowy solowy album Juicy’ego, kawałek zatytułowany „Load It Up”, w którym gościnnie pojawia się również reprezentujący Memphis NLE Choppa. Pierwszym natomiast singlem zapowiadającym The Hustle Continues był kawałek „Gah Damn High”, który Juice Mann nagrał w towarzystwie Wiz Khalify. Nowy album Juicy J’a już wkrótce!

Juicy J – „The Hustle Continues”

1. Best Group
2. Gah Damn High (ft. Wiz Khalifa)
3. Spend It (ft. Lil Baby and 2 Chainz)
4. Killa (ft. Conway Shopping Spree & Young Dolph)
5. Po Up (ft. A$ap Rocky)
6. 1995 (ft. Logic)
7. What I Need
8. The Way It Goes (ft. Key Glock)
9. Shawty Bad (ft. Logic)
10. Load It Up (ft. NLE Choppa)
11. She Gon Pop It (ft. Megan the Stallion & Ty Dolla $ign)
12. Take It (ft Rico Nasty and Lord Infamous (Three 6 Mafia)
13. Memphis To LA (ft. Jay Rock and Project Pat)
14. In A Minute

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: