„Won’t He Do It”, czyli Conway zapowiada nowy album

Opublikowano: 27/02/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Conway the Machine zapowiedział nowy solowy album. Pierwszym zwiastunem materiału zatytułowanego „Won’t He Do It” jest singiel „Super Bowl”. Reprezentanta Griselda Records wspierają Sauce Walka oraz Juicy J, który podrzucił również beat do zaprezentowanego właśnie numeru.

W Griselda Records nie zwalnia się tempa nagrywania kolejnych albumów. W ubiegłym tygodniu nowe wydawnictwo zapowiedział Westside Gunn. Teraz z kolei robi to Conway the Machine. Po ubiegłorocznym, oficjalnym 'debiucie’ w barwach Shady Records, zatytułowanym „God Don’t Make Mistakes”, Demond Price wraca do działalności w pełni niezależnej. Tym sposobem już 31 marca premierę, nakładem Drumwork Music Group, zaliczy wydawnictwo „Won’t He Do It”. Pierwszy natomiast zwiastun tego materiału pojawił się przed kilkoma dniami.

Conway the Machine X Juicy J X Sauce Walka - Super Bowl - cover art

Conway the Machine album „Won’t He Do It” zapowiada singlem „Super Bowl”. Pod produkcją tego numeru podpisał się Juicy J, który na beat swojego autorstwa również pozwolił sobie rzucić kilka linijek. Raperowi z Buffalo i współtwórcy Three 6 Mafii towarzyszy także pochodzący z Houston Sauce Walka.

„Super Bowl to tylko jeden z nich! Duże pierścienie, dużo lodu, duże pieniądze, świętowanie dużych zwycięstw. W życiu musisz być dumny z całej swojej ciężkiej pracy, która się opłaciła. Zwycięstwo jest błogosławieństwem i zawsze musisz liczyć się ze swoimi błogosławieństwami. Okrzyki dla mojego brata Juicy J’a, za to, że wysłał mi ten kopiący tyłek beat, do którego natychmiast napisałem wersy. Wtedy pomyślałem, że to byłoby naprawdę szalone, żeby mój brat Sauce Walka zrobił to również. Wysłałem go bratu, nagrał to, a potem wysłałem do Juicy Mane’a i nagrał również, a Ty masz to tutaj!”

– Conway the Machine

(Fot. główna: kadr z video „Super Bowl)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: