Theodor grozi dziennikarzowi Blendera

Opublikowano: 28/04/2020
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Człowiek miliona talentów, ale przede wszystkim znany i uznany fristajlowiec oraz raper reprezentujący niegdyś Alkopoligamię, opublikował dziś nowy utwór. Nowy utwór z bardzo kontrowersyjną grafiką, przedstawiającą screenshot wiadomości, którą Theodor wysłał do jednego z naszych redaktorów – Bartłomieja Kmieciaka. Warszawiak wkleił naszemu koledze link do jego felietonu pt. „Raperzy, którym coś nie wyszło”, pisząc: „To Ty pisałeś co nie? Dojadę Cię za to!”. Dlaczego jednak „Multitasking” nie jest dissem wymierzonym w KMC i blenderrap.pl?

Odpowiedź jest bardzo prosta – Theodor podszedł do sprawy humorystycznie i urządził małą prowokację, której efektem jest wspomniany wcześniej screen w grafice numeru. Felieton napisany przez Bartka, tak naprawdę zainspirował Theo do podjęcia tematu jego barwnego życia zawodowego oraz artystycznego, co jest dla nas ogromną radością i najlepszym znakiem, że nasza praca ma sens i wykonujemy ją jak należy. Dziękujemy, Theo!

Samplowany bit do utworu wyprodukował Buckroll, a wokale nagrane zostały w studiu SoundsOfStreet, którego kiedyś właścicielem był Theodor, a obecnie prowadzi je Toczek. Jak wspomnieliśmy wcześniej, Theo przedstawia nam w numerze szereg profesji, którymi się trudnił i idealistycznych misji, które w międzyczasie wpadały mu do głowy. Całość płynie bardzo fajnie, z energią, dobrą techniką, a przypomnijmy, że to już trzeci kawałek rapera w ciągu tygodnia. Czyżby się rozpędzał? Może ten Theodor jeszcze nie taki stracony dla rapu?

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: