#Hot16Challenge2: bardzo dużo dobrych szesnastek

Opublikowano: 09/05/2020
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Trwa drugi tydzień #Hot16Challenge2. Cel finansowy osiągnięty został w ponad 110%, a końca zabawy w nagrywanie gorących szesnastek nie widać. Wyzwanie podjęła już zdecydowana większość sceny, a także raperzy, którzy przestali być aktywni już jakiś czas temu.

Bardzo cieszy fakt, że do #Hot16Challenge2 przyłączyli się Eldo, Kuban, Kidd czy Radoskór, którzy dawno już nie słyszeliśmy za mikrofonem. Swoją bardzo dobrą formę zaprezentował przede wszystkim Kubano. Sporym zaskoczeniem są także zwrotki producentów i dj’ów, którzy także biorą udział w nagrywaniu szesnastek. NOON, Pawbeats czy Młody Jedi dosłownie zjedli wielu, wielu raperów.

Powracając do poczynań raperów w akcji #Hot16Challenge2 to warto wspomnieć także zwrotki Theodora, Shelleriniego i Skits Viciousa z Dope D.O.D., który wyprowadza całą zabawę dalej w Stary Kontynent. Swoją szesnastkę zamieścił już także CNE, który zgodnie z nominacją Tedego nagrał ją wraz z Black Candy. W ostatnim czasie do #Hot16Challenge2 dołączył także Onar wraz ze swoim dawnym kompanem O$ką, Kuba Knap, który swoim nagraniem zdradził nam czym się obecnie zajmuje oraz Łajzol.

Dzieje się również na naszym poznańskim podwórku. W ramach #Hot16Challenge2 sprawdzić możemy zwrotki, które nagrali wspomniany już wyżej Shellerini, a także Hans, SuperStyle i BJN.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: