Tłusty Czwartek bez tego video nie jest tłusty

Opublikowano: 20/02/2020
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Dziś nadszedł ten dzień, na który czekamy cały rok. Ogólnokrajowa dyspensa na gargantuiczne ilości pączków wypełnionych wszelakimi specyfikami zapukała do naszych drzwi. Tylko pada pytanie „Co zrobić gdy takowym się ubrudzimy?”. Na powyższe potrafi odpowiedzieć nam jedynie znany i szanowany redaktor Jacek Markiewicz wraz ze swoimi compadres – Łoną i Webberem z zespołu Łona i Webber.

Od 26 lutego 2014 roku, poprzez zwykłe kliknięciem myszką na kanale YT „Dobrzewiesz Nagrania”, możemy rozwiewać nasze wszelakie wątpliwości co do walki z uzurpatorem miejsca na naszych ulubionych t-shirtach. Ażeby nie zapomnieć o tej tradycji podsyłamy Wam ten wspaniały materiał i liczymy na to, że w końcu w sieci pojawią się kolejne odcinki.

Przypominamy, że w poprzednich królewskich edukacyjnych epizodach mogliśmy poznać odpowiedzi na takie pytania nękające ludzkość jak: – Co na jesień… co na zimę? – Jak dojść na plażę szczecińską? – Który to Webber? – Jak zachowywać się na koncercie hip-hop’owym? – Co jest pięć? Żeby tego było mało, redaktora Markiewicza wspierały różne vipowskie facjaty służące jako tło. Wśród gości mogliśmy odnaleźć Ten Typ Mesa, Stasiaka, Dj Chwiała czy też Daniela Drumza. Pamiętajcie Kochani by wspierać Dobrzewiesz, kupować ich śnieg który leczy reumatyzm, jaskrę i kaszel. Pączki w dłoń i odpalamy „Wyjaśniamy i objaśniamy” nie bojąc się o los naszego odzienia!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: