To będzie jedyny taki koncert Płomienia 81

Opublikowano: 17/06/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

17 czerwca tj. dzisiaj odbędzie się koncert inaugurujący cykl Ballantine’s True Music Stage. Na pierwszy ogień idą Pezet i Onar, którzy premierowo wykonają na żywo numery z wydanej w marcu płyty „Szkoła 81”.

Jak zapowiadają organizatorzy koncert Płomienia 81 w ramach projektu True Music będzie wydarzeniem technicznie dopracowanym w najdrobniejszych detalach –od profesjonalnego nagłośnienia po specjalnie zaprojektowane na ten występ wizualizacje i dodatkowe efekty. Entuzjazm ten podziela również sam Pezet, który o udziale w cyklu Ballantine’s True Music Stage wypowiada się w następującym tonie: „Z natury nie lubię chodzić na kompromisy. Po premierze „Szkoły 81” czekaliśmy na projekt, który w pełni sprosta naszym wyobrażeniem o premierowym zagraniu tego materiału w obecnych realiach”.

TrueMusicStage-Płomień 81

Koncert on-line duetu Płomień 81 pod kuratelą marki Ballantine’s jest wydarzeniem całkowicie darmowym i otwartym dla wszystkich zainteresowanych. Transmisja show Pezeta i Onara rozpocznie się 17 czerwca o godzinie 20:00 na kanale: https://www.facebook.com/BallantinesPoland/. Zapraszamy!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: