Miły ATZ i Marceli Bober gościnie na „Balkonie” u Mady i Temzkiego

Opublikowano: 17/06/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Mada zaprasza na „Balkon”! Obecni są już tam Miły ATZ i Marceli Bober, którzy wpadli przewinąć gościnne zwrotki. Wyszedł z tego kolejny bardzo udany singiel jakim reprezentant WCK zapowiada przygotowywany wraz z Temzkim krążek zatytułowany „Alchemia Słowa”.

O luźno inspirowanym książką Jana Parandowskiego projekcie więcej dowiedzieć mogliście się w momencie publikacji pierwszego singla. A co jeszcze czeka nas na albumie, który Mada tworzy z odpowiedzialnym za brzmienie oldschoolowym beatmakerem Temzkim do spółki z Wują HZG na basie i Mikołajem “Świętym” Jarząbkiem? Na „Alchemii Słowa” z pewnością uświadczymy „Ciekawe loopy, perkusyjne breaki i szereg smaczków, dodają tajemniczości i współgrają z pomysłami rapera. Filmowe podkłady prowadzą nas przez baśniowe krajobrazy, ciemne zaułki i szereg nienazwanych jeszcze barw”. Oficjalny opis materiału zdradza nam również, że „Na płycie znajdziemy znamienitych gości i bliskich”.

Dobra, koniec już tego naszego gadania. Chodźcie na „Balkon” i wysłuchajcie co do powiedzenia mają Wam Mada, Miły ATZ i Marceli Bober. Następnie zamówić możecie preorder albumu „Alchemia Słowa” w oficjalnym sklepie WCK, a w dalszej kolejności oczekiwać na premierę, którą Mada i Temzki zaplanowali na 4-go lipca.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: