To „Miejskie Legendy”, czyli Skorup, HK Rufijok, Fryna i DJ HWR

Opublikowano: 28/02/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W kolejnym singlu promującym zbliżający się wielkimi krokami, a organizowanym z ogromnym rozmachem festiwal THE LEGEND – IDĘ DALEJ swoją historię opowiadają tym razem reprezentanci Śląska. A konkretnie to Skorup, HK Rufijok i Fryna Entertainment, którzy przy wsparciu DJ’a HWR oraz instrumentalistów nagrali, zaprezentowany wraz z klipem, numer „Miejskie Legendy”.

GruboKrojone z dumą prezentuje singiel „Miejskie Legendy”, w którym liryczny prym wiodą Skorup, HK Rufijok i Fryna Entertainment. Autorem klimatycznego bitu oraz tłustych skreczy jest natomiast DJ HWR, który w produkcji kawałka wykorzystał klawisze od Morte brzmienie trąbki Rafaela Wojaczka oraz również zajął się realizacją, miksem oraz masteringiem utworu w GruboKrojone Studio. Singlowi „Miejskie Legendy” towarzyszy także teledysk ze zdjęciami i montażem autorstwa Esstebana (Safehouse).

Skorup, HK Rufijok, Fryna Entertainment i DJ HWR singiel „Miejskie Legendy” zagrają wspólnie na scenie już 9 marca w PreZero Arenie Gliwice podczas DJ HWR & GRUBOKROJONE Showcase, od którrgo rozpocznie się koncertowa część festiwalu THE LEGEND – IDĘ DALEJ. Swój set DJ HWR wraz z gośćmi rozpocznie równo o godzinie 18:00. Bilety na wydarzenie znajdziecie jeszcze na eventim.pl.

(Fot. główna – źródło: facebook.com/djHWR/photos_by)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: