Stara szkoła rapu powraca na festiwalu THE LEGEND – IDĘ DALEJ

Opublikowano: 21/11/2023
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

To będzie prawdziwa hip-hopowa uczta i wielkie muzyczne widowisko! Na scenie pojawią się największe legendy rapu, polecą klasyki, które zna cała Polska, a to wszystko w niesamowitej audio-wizualnej oprawie! Przed nami druga edycja festiwalu THE LEGEND – IDĘ DALEJ, który odbędzie się już w marcu 2024 roku w PreZero Arena Gliwice.

Festiwal THE LEGEND – IDĘ DALEJ to druga edycja wyjątkowego wydarzenia muzycznego, które zabierze widzów w sentymentalną podróż po historii polskiego rapu. Już 9 marca 2024 na jednej scenie ultranowoczesnej hali widowiskowej PreZero Arena Gliwice, w pełnej efektów oprawie wizualnej, wystąpią znów największe legendy polskiego hip-hopu. Line up drugiej edycji THE LEGEND prezentuje się imponująco. Na jednej scenie wystąpią bowiem m.in. Paktofonika, Molesta Ewenement, Fenomen, Grammatik, Peja/Slums Attack, 52 Dębiec, DJ Decks, DJ HWR i DJ Twister!

Pionierzy gatunku zagrają swoje najważniejsze klasyki, przenosząc się wraz z publicznością w czasie do lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych. Oprócz muzycznej uczty w wykonaniu starej szkoły rapu, na uczestników wydarzenia czekać będzie szereg atrakcji. W PreZero Arena Gliwice pojawią się stoiska wystawiennicze związane tematycznie z nurtem hip-hopu, nie zabraknie też strefy chillout’u. Dodatkowo organizatorzy przygotowali after party w legendarnym stylu i z legendarną obsadą gramofonową w składzie DJ Decks, DJ Twister, DJ HWR.

Już teraz natomiast, Teraz z okazji BLACK WEEK na stronie eventim.pl zgarnąć możecie wejściówki na wydarzenie THE LEGEND – IDĘ DALEJ z rabatem -20%!!! Promocja tylko od 20 do 27 listopada.

THE LEGEND – IDĘ DALEJ to festiwal, który łączy pokolenia!
THE LEGEND 2 - IDĘ DALEJ - GLIWICE 2024

THE LEGEND 2: IDĘ DALEJ

Kiedy? 09.03.2024
Gdzie? Gliwice, PreZero Arena
Bilety: od 125,54 PLN na www.eventim.pl/artist/the-legend-ide-dalej/

(Współpraca z: Musictainment)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: