Too $hort gościnnie w singlu duetu Larry June & Cardo

Opublikowano: 19/11/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Larry June & Cardo wypuścili w tym miesiącu nowy, wspólny album. Jednym z gości na płycie zatytułowanej „The Night Shift” jest legendarny Too $hort pojawiający się w numerze „GRGP”. Przed kilkoma dniami zaprezentowanym wraz z teledyskiem.

Larry June & Cardo tegoroczną „The Night Shift”, mającą premierę 10 listopada, wydali jako trzecią już wspólną płytę. Raper z San Francisco z producentem z Minnesoty wspólną wydawniczą jazdę rozpoczęli przed trzema laty krótkogrającym albumem „Cruise USA”. Po roku ukazało się, stanowiące także EP, wydawnictwo „Into The Late Night”. Teraz natomiast przyszedł czas już na pełen longplay od duetu Larry June & Cardo. Rapowi miłośnicy soku pomarańczowego na wspólną „The Night Shift” zwołali również całkiem ciekawe grono gości. Kolejno pojawiają się bowiem 2 Chainz, ScHoolboy Q, The Alchemist i Blxst. A także, wspomniany już na wstępie Too $hort. Wraz z Peezym pojawiający się w kawałku „GRGP”. Przed trzema dniami zaprezentowanym wraz z teledyskiem.

„The Night Shift” wcześniej promowały jeszcze trzy teledyski. Larry June & Cardo kolejno zaprezentowali je do numerów „Chops On The Blade”, „Without You” oraz „Love Of Money”. Sprawdzicie je poniżej. Wraz z tracklistą i odsłuchem albumu „The Night Shift”.

Larry June & Cardo - The Night Shift - album cover art

Larry June & Cardo – The Night Shift

 1. Clocked In
 2. Chops on the Blade
 3. Ocean Cuisine feat. 2 Chainz
 4. Love of Money
 5. Sweet Lady feat. Dej Loaf
 6. Pop Out feat. ScHoolboy Q
 7. The Great Escape feat. The Alchemist
 8. Glasshouse Knockin’
 9. Without You (Blxst Interlude) feat. Blxst
 10. GRGP feat. Too $hort & Peezy
 11. Stickin’ and Movin’
 12. Won’t Wait feat. Jordan Ward
 13. Let Me Know
 14. Made a Way feat. Payroll Giovanni
 15. Road Runnin’
 16. Big Fish feat. Alemán
 17. The Good Kind

(Fot. główna – kadr z video „GRGP”)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: