Trzeci album Pierrota i Look.out’a nadchodzi

Opublikowano: 15/05/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Trzeci album Pierrota i Look.out’a staje się faktem. W sieci pojawił się pierwszy, zapowiadający go singiel. Przy okazji, duet podzielił się ze słuchaczami garścią informacji na temat nadchodzącego projektu.

Jak to się mówi, lepiej późno niż wcale. Ile lat Pierrot jest na scenie, pamiętają tylko najstarsi Indianie. Niemniej jednak, przez czas lat młodzieńczych, nie udało mu się sklecić pełnoprawnej płyty. Teraz, kiedy po latach poczuł bakcyla do nagrywania ponownie, trzaska projekt za projektem, a dzielnie towarzyszy mu w tym Look.out, odpowiedzialny za bity na ich projektach. I jakoś tak wyszło, że od 2021 roku wspólnie nagrali aż 3 płyty – a co!

Najnowsza, będąca aktualnie jeszcze w drodze, nosi tytuł „Zabójczy żart”. Na chwilę obecną nie znamy jeszcze tracklisty ani daty premiery albumu, natomiast znamy szczegóły odnośnie oprawy graficznej. A stoi za nią nie byle kto, bo legenda graffiti z Siemiatycz, Pszet. Pierwsze z jego dzieł możemy podziwiać już od zeszłego tygodnia. Wtedy bowiem w sieci pojawił się pierwszy, opatrzony grafiką artysty, numer, promujący „Zabójczy żart”. Mowa tu oczywiście o numerze „Lugola”, z gościnnym udziałem Julii Książkiewicz, w którym Pierrot snuje tragikomiczną opowieść o romantycznej miłości w postapokaliptycznym świecie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: