U-God wypuszcza mixtape z DJ-em Green Lantern oraz wydaje swoją autobiografię

Opublikowano: 07/12/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

U-God nie był obecny na wydanym w tym roku krążku „Wu-Tang: The Saga Continues” swojej macierzystej formacji. Zamiast tego wypuści mixtape przygotowany wraz z DJ-em Green Lantern, a wiosną 2018 roku ukaże się jego autobiografia, o której napisanie nie pokusił się dotąd żaden członek Wu-Tang Clan

Mixtape, który zatytułowany został „Bring Back God II” stanowić będzie zbiór kawałków U-Goda zremiksowanych przez DJ-a Green Lantern mającego na koncie współpracę z najbardziej uznanymi raperami w branży. Mixtape wypuszczony zostanie do sieci 2 lutego za pośrednictwem serwisu Datt Piff, na którym ma już miejsce odliczanie do premiery materiału.
Jako pierwszy zwiastun i przedsmak „Bring Back God II” otrzymaliśmy nową wersję nagranego wraz z Method Manem oraz Scottym Wotty numeru „Fire”, który pierwotnie znalazł się pochodzącym z 2013 roku albumie „The Keynote Speaker”.

https://soundcloud.com/babygrande/u-god-feat-method-man-scotty-wotty-fire-dj-green-lantern-remix

Co do autobiografii U-Goda. Wydana zostanie ona pod tytułem „RAW: My Journey Into The Wu-Tang”, a jej pojawienie się na rynku pozycji literacki planowane jest na wiosnę 2018. 

„Nadszedł czas, aby spisać nie tylko moje dziedzictwo, ale także historię dziewięciu zabójców z brudnych ulic, którzy wzięli nasze codzienne życie – odstrzeliwali i próbowali przetrwać w miejskiej dżungli Nowego Jorku – i zamienili to w coś większego niż to, co moglibyśmy sobie wyobrazić. Coś, co wyprowadziło nas z projektów na dobre, a to było jedyne, czego wszyscy chcieliśmy w pierwszej kolejności” – Lamont „U-God” Hawkins

Autobiografia U-Goda będzie więc nie tylko historią człowieka, który przeszedł drogę z biednych projektów w nowojorskim Brownsville do występów na scenach największych salach koncertowych na świecie oraz na najbardziej uznanych festiwalach muzycznych, a historią całego legendarnego zespołu, który już na stałe zapisał się na kartach historii muzyki. „RAW: My Journey Into The Wu-Tang” jest o tyle tym bardziej warte uwagi, że jest to pierwsza autobiografia członka Wu-Tang Clanu! Czekamy!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: