Vix.n to stuprocentowy „Country Boy 2022”

Opublikowano: 19/03/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Vix.n rozpędza się w promocją swojego nadchodzącego, „Mustang EP”. Drugi singiel z projektu jest już w sieci, a my zastanawiamy się, jakie będzie jego przyjęcie przez słuchaczy.

Vix.n to zaiste ciekawy artysta. Podobnie jak obecnie spora część sceny, miesza rap z popem, jednak potrafi zrobić to ze smakiem i odpowiednio wyważyć proporcje. Podczas gdy u kolegów z branży stężenie rapu w numerach jest śladowe, a pop czy brzmienia klubowe stanowią trzon twórczości, Vixen nie szczypie się z wrzuceniem do muzycznego gara konkretnego kawałka hip-hopu. Dodatkowo, kiedy o nowej fali rapowych mówi się, że są muzykalni, w domyśle ma się zapięcie im autotune’a na wokalu. W przypadku pochodzącego z Czańca reprezentanta MaxFloRec, muzykalność oznacza naprawdę dobrze wypracowany warsztat wokalny, którym popisał się już niejednokrotnie.

W tym tygodniu Vixen zaprezentował numer, „Country Boy 2022”. Jest to drugi po „Knock Knock” singiel zwiastujący „Mustang EP”. Jak nie trudno domyślić się po tytule, raper przybija się w kawałku do swojego pochodzenia. Vix.n opisuje drogę, którą przeszedł od dzieciństwa w Czańcu do chwili obecnej, mierząc się po drodze z przeciwnościami, które ostatecznie pomogły mu stać się tym, kim jest teraz.

Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale wysyłka zamówionych w preorderze płyt, zaplanowana jest na przełom marca/kwietnia tego roku. Preorder zamawiać można tu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: