VNM, Te-Tris, Bonson, Bisz i Zeus we wspólnym singlu

Opublikowano: 11/12/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Yurkosky zainicjował wyjątkową trasę RapStageTour 2023, w którą wspólnie wyruszą VNM, Te-Tris, duet BonSoul, Bisz i Zeus, by zagrać swoje największe hity i dać tym samym odpowiedź na pytanie: „gdzie się podział hip hop, na którym się wychowałem?” Z tej okazji raperzy nagrali wspólny singiel „Jak u siebie”, który właśnie, wraz z teledyskiem, zaliczył swoją premierę.

VNM, Te-Tris, BonSoul, Bisz i Zeus we wspólnej trasie koncertowej? Promowanej klasycznym posse-cut’em z udziałem całej piątki? Yurkosky, dziękujemy za podjęcie inicjatywy ogarnięcia tak wspaniałego projektu. VNM, Te-Tris, Bonson, Bisz i Zeus numer zatytułowany „Jak u siebie” nagrali na bicie, który dostarczyli SHDOW & Hubi, a częścią wizualną właśnie zaprezentowanego singla zajął się z kolei KOOZA.

„Promujący trasę numer 'Jak u siebie’ to kombo, jakiego jeszcze nie było – połączenie 5 mc’s z krwi i kości z nowoczesnym brzmieniem Shdowa i Hubiego, okraszone klipem KoozaVideo – to coś, co na długo zapisze się w historii polskiego rapu. Zupełnie, jak ta historyczna trasa – nie może Cię na niej zabraknąć! Cytując klasyka: Do zobaczenia u Ciebie w mieście!”

– oficjalny opis singla 'Jak u siebie’

W trasę koncertową VNM, Te-Tris, Bonson & Soulpete, Bisz i Zeus, wraz z odpowiedzialnym za całe zamieszanie Yurkoskym, wyruszą natomiast za niewiele ponad miesiąc. Pierwszy, inaugurujący RapStageTour 2023, zaplanowano bowiem już na 20 stycznia w Poznaniu. Następnie cała ekipa odwiedzi Wrocław, Łódź, Warszawę i Kraków. Trasę RapStageTour, z Yurkoskym na prowadzeniu, VNM, Te-Tris, BonSoul, Bisz i Zeus 2023 zakończoną z kolei 26 lutego w Gdańsku. Szczegóły wszystkich wydarzeń znajdziecie poniżej, a bilety na RapStageTour 2023 na stronie https://rapstage.pl/.

„Bisz, Te-Tris, VNM, Zeus i BonSoul na jednej scenie. Choć znają się od lat i ich drogi muzyczne zdążyły się przecinać w różnych projektach, to w takim składzie jeszcze ich nie widzieliście! To zupełnie świeży koncept, który łączy w sobie rapowego ducha skillsów i nacisku na treść, ze świeżym brzmieniem i spojrzeniem na scenę. Doświadczenie, skillsy – rap w najczystszej postaci.
Już niebawem, w sześciu największych miastach, usłyszymy na żywo numery, jak 'Pamięć’ Te-Trisa, 'Centymetr’ VNM-a, 'Hipotermia’ Zeusa, 'Pan Śmieć’ Bonsona czy 'Błękit’ Bisza. Ta trasa to odpowiedź dla wszystkich, którzy pytają: „gdzie się podział hip hop, na którym się wychowałem?”

– oficjalny opis RapStageTour 2023

VNM, Te-Tris, Bonson, Bisz, Zeus - RapStageTour 2023

RapStageTour 2023 – VNM, Te-Tris, Bonson, Bisz, Zeus:

20.01. Poznań, Klub 2Progi – https://fb.me/e/3OPv7lJp6
28.01.Wrocław, Zaklęte Rewiry – https://fb.me/e/2rCHmArYE
03.02.Łódź, Klub Lordis – https://fb.me/e/27RaxY8Sg
10.02. Warszawa, Klub Hybrydy – https://fb.me/e/77bohDFSG
18.02.Kraków, Klub Kwadrat
26.02.Gdańsk, Klub Parlament – https://fb.me/e/27XMj09MY

Autor zdjęcia głównego: Sebastian Cencyk

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: