Wigor z Mor W.A. wraca na scenę!

Opublikowano: 21/08/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Wigor jest bez wątpienia jednym z weteranów naszej rodzimej sceny. Zaczynał gdy polski hiphop ledwo raczkował, by później zdobyć uznanie słuchaczy będąc jednym z trzech raperów w legendarnym już składzie Mor W.A. Teraz, po trwającej kilkanaście lat wydawniczej ciszy, wraca on na scenę z nowym materiałem.

Pomóc ma tym w tym założona przez Pona wytwórnia Visioners. To właśnie nakładem tego labelu w przyszłym roku na rynku pojawić ma się album „1978” stanowiący pierwsze solowe wydawnictwo Wigora. Sam autor o przygotowywanym krążku mówi, że „1978, to mój solowy album, na którym nie zabraknie nowoczesnego spojrzenia oraz klasycznych numerów. Na płycie pojawi się wielu ciekawych producentów, DJ-ów oraz raperów. Artystów, z którymi do tej pory nie pracowałem”.

Potwierdza to wypuszczony przed kilkoma dniami singiel pt. „No Limit” nagrany beacie SoSpecial w towarzystwie Grizzly’ego z East West Rockers i urozmaicony cutami, które serwuje DJ Haem. Czekamy zatem na ten krążek. Czekamy bardzo. Zwłaszcza, że „1978” zapowiadane jest jako „album, na którym nie zabraknie tego co najlepsze czyli prawdziwej esencji hip-hopu”. I sam Wigor również jest w formie, co skutecznie rozbudza nasz apetyt na więcej.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: