Wini wypuścił „Kosmiczny pył 2”

Opublikowano: 28/09/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

O Winim jest w ostatnim czasie dość głośno. Wszystko za sprawą małej afery związanej ze sprzedażą StoproRap i wymiany uprzejmości pomiędzy byłym i obecnym właścicielem wytwórni. My zamieszczanie kolejnych oświadczeń Winiego i Remika oraz rozstrzyganie kto ma rację pozostawiamy kolegom z innych branżowych portali. Skupimy się natomiast na świeżym singlu wypuszczonym w dniu wczorajszym przez Szczecinianina.

Wini swój nowy album zapowiada już od dłuższego czasu. W lipcu otrzymaliśmy już nawet info, że materiał jest już na etapie miksowania. Czy chodziło wtedy o płytę zatytułowaną „Zmienić się albo zdechnąć próbując”? Jeśli chodzi o nieobliczalnego Winicjusza to niczego nie możemy być pewni. Tak czy inaczej, właśnie otrzymaliśmy pierwszy singiel zwiastujący to wydawnictwo. Jest to bardzo udany numer zatytułowany „Kosmiczny Pył 2”, do którego beat wyprodukował milolassiter wraz z Winim. Utwór pięknie zaśpiewanym refrenem ubarwiła natomiast Jowita.

Warto przy okazji przypomnieć, że za pośrednictwem strony wspieram.to wesprzeć można Winiego w wydaniu albumu „Zmienić się albo zdechnąć próbując”. Szczegóły akcji znajdziecie w tym miejscu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: