„WLKP Funk” – pierwszy singiel zwiastujący nowy album Projektu WEST

Opublikowano: 26/06/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Nie znaleźlibyśmy raczej w kalendarzu lepszej daty na publikację singla „WLKP Funk” niż pierwszy dzień wakacji! Wypuszczonym w ubiegły piątek numerem przypomina o sobie reprezentująca g-funkowy nurt w naszym kraju poznańska ekipa Projekt WEST i zapowiada tym samym swój drugi album Projekt: WEST „Wolumin Drugi”.

W numerze „WLKP Funk” usłyszymy zwrotki Harego i Micha oraz gościnne zaproszonych, i również obracających się w brzmieniach zachodniego wybrzeża, Atro i Maha, tworzących razem koniński skład Ha5. Zwrotki raperów smukłym refren uzupełnia utalentowana, działająca już jakiś czas na lokalnym rynku, wokalistka Paulina Trojan. Za mistrzowsko wykonany talkbox natomiast odpowiada młody adept tej, opanowanej do perfekcji przez śp. Rogera Troutmana sztuki, TimeOn. Na osobne słowa uznania zasługuje produkujący numer Dope Boy, który przygotował bujający, wypełniony po brzegi ciepłym kalifornijskim vibem beat.

„WLKP Funk” będzie z pewnością jednym z najmocniejszych akcentów drugiego albumu Projektu WEST, mając szansę dołączyć do zbioru flagowych utworów definiujących polski G-Funk – w końcu WLKP w Polsce to Westside!
Premiera materiału Projekt: WEST „Wolumin Drugi” planowana jest na lato 2018 roku. Gościnnie pojawią się na nim także inny przedstawiciele polskiego g-funkowego nurtu – raperzy Bleiz (Grill Funk), Żółty, Erenes oraz producenci Funk Monster i RTN, a poniżej sprawdzić możecie sampler zbliżającego się, choć powstającego już jakiś czas, drugiego krążka Projektu WEST.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: