Wspólny numer Jody i Palucha to „Prawdziwy cud”

Opublikowano: 08/04/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W dniu dzisiejszym na kanele BOR Crew swoją premierę zaliczył singiel zatytułowany „Prawdziwy cud”, którym Joda, w towarzystwie Palucha zapowiada swój nowy album.

Kawałek „Prawdziwy cud” jest kolejnym trackiem, który wspólnie nagrali Joda i Paluch. Za podkład reprezentantom BOR’u, tym razem, posłużył beat będący efektem połączenia sił 2K, SHDOW’a i Roberta Dziedowicza.

Singiel „Prawdziwy cud” zwiastuje najnowszy album Jody, wydawnictwo zatytułowane „Ogarniente”, którego premiera zaplanowana została na 17-go kwietnia. Treściami zawartymi na zbliżającym się krążku pomorski raper zabiera nas ponownie do mocno zakraplanego, betonowego świata, w którym słychać przede wszystkim bangerowe brzmienia. Podobnie jak na poprzedniej produkcji, bezkompromisowa i agresywna nawijka miesza się z czarnym humorem autora. Całość została dodatkowo wzbogacona o bardziej dojrzałe treści i eksperymentalne dla Jody produkcje. Na albumie gościnnie udzielił się wspomniany prezes BOR Crew, a także Kizo, Avi i Słoń. Pełną tracklistę płyty „Ogarniente” wraz z listą producentów albumu Jody znajdziecie poniżej. Preorder natomiast dostępny jest na stronie BOR Shopu.

Joda – Ogarniente

01. DAWAJ DO NOCNEGO (prod. whitecrxw, falld)
02. BUMBAP (prod. Bervi)
03. AUTODISTROJ (prod. RG)
04. ODA DO HASTLERKI (prod. YJD)
05. KLIKBAJT (prod. ADZ)
06. SZYBKI DRES (prod. BLVDX)
07. STYL ŻYCIA KAMIKADZE (prod. ADZ)
08. TUBYLCY x AVI x KIZO (prod. HUT)
09. DAJ MI ŻYĆ (prod. Nody Beats)
10. OGARNIENTE (prod. PSR)
11. PRAWDZIWY CUD x PALUCH (prod. 2K, SHDOW, Robert Dziedowicz)
12. NIE MAMY NIC (prod. PSR)
13. OSIEDLOWA LAMBADA (prod. Syndicate, LOAA)
14. MROK NA ULICACH x SŁOŃ (prod. Pietras)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: