Współpraca Dr. Dre i Jimmy’ego Iovine’a ukazana w filmie dokumentalnym

Opublikowano: 12/05/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Fala wydawania filmów dokumentalnych o postaciach związanych ze światem hiphopu wydaję się nie ustępować! Właśnie otrzymaliśmy informacje o powstaniu kolejnego dokumentu traktującego o ikonach rapowej branży! Zrealizowany przez HBO, dokument Defiant Ones” opowiadać będzie historię współpracy Dr. Dre i Jimmy’ego Iovine’a!
Za reżyserię czteroodcinkowej serii odpowiada twórca „Menace II Society” Allen Hughes,  a premiera Defiant Ones” natomiast zapowiedziana została na 9 lipca br. Celem dokumentu jest przedstawienie historii wspólnej współpracy Dr. Dre i Jimmy’ego Iovine’a, czyli dwójki muzyczno-biznesowych partnerów wspólnie odpowiedzialnych za sukcesy takich firm jak Aftermath Entertainment i Beats Electronics. Film ukaże nam wzajemne relacje obu panów, zarówno na płaszczyźnie prywatnej jak i zawodowej.
“The Defiant Ones has everything you expect in a great story – drama and humor, tragedy and triumph. Allen Hughes takes you on a journey through some of the most important flash points of popular culture, and I’m delighted we can bring this unforgettable saga to our viewers.” – zapewnia nas dyrektor programu telewizji HBO Casey Bloys.
Na pracę nad filmem Hughes poświęcił 3 lata, przeprowadzając w międzyczasie wywiady z postaciami, którym dane było współpracować z bohaterami dokumentu. W Defiant Ones” zawarte zostały wypowiedzi m.in. Eminema, Nasa, Gwen Stefani i Snoop Dogga. Reżyser na potrzeby filmu dotarł również do niepublikowanych dotąd materiałów z sesji nagraniowych m.in. na albumu Eazy’ego E oraz N.W.A. To i wiele więcej już w lipcu na HBO!
Na ten moment opublikowane zostały 3 teasery Defiant Ones”które znajdziecie poniżej.

https://www.instagram.com/p/BT9YgH0lk1p/?taken-by=defiantones

https://www.instagram.com/p/BT9bc1dg-zF/?taken-by=hbo

 

 

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: