Nowy album Eminema prawdopodobnie ukaże się w przyszłym miesiącu?

Opublikowano: 10/10/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Jak donosi portal  Hits Daily Double nowy krążek Eminema prawdopodobnie ukazać ma się 11 listopada, natomiast już w ten piątek (13-tego) otrzymać mamy pierwszy singiel zatytułowany „Revange” z gościnnym udziałem P!nk. 

Prawdopodobnie jest istotnym słowem w powyższych informacjach, gdyż niestety nie zostały one na ten moment oficjalnie potwierdzone przez wytwórnię Shady Records. Sprawcą całego zamieszania wokół premiery nowego krążka Marshalla Mathersa jest natomiast jego bliski współpracownik  Mr. Porter. Członek D12 podczas czatu z fanami przyznał, że 9. w dorobku album Eminema jest już skończony: “Am I working on Eminem’s new album? No, we are done. How about that?” 

 

Mr. Porter następnie z powyższych słów wycofał się, tłumacząc, że było to zwykłe trollowanie fanów. Zamieszanie jednak pozostało, a nam pozostaje jedynie oczekiwać na oficjalne potwierdzenie informacji o premierze następcy „The Marshall Mathers LP 2”.

Co do samej potencjalnej daty premiery najnowszego krążka Eminema, która przypadać miałaby na 11 listopada, warte zauważenia jest, że poprzednie dwa krążki Em’a również wydane zostały w miesiącu przed grudniem. „The Marshall Mathers LP 2” światło dzienne ujrzał 5 listopada 2013, natomiast kompilacja „Shady XV” 24 listopada 2014 roku. Coś więc jest być może na rzeczy!

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: