300MIL i BORYROBIBITY zrobili razem „Taki Myk”

Opublikowano: 29/12/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Radom po raz kolejny bardzo udanie zaznacza swoją obecność na rapowej mapie Polski! Tym razem prezentujemy Wam duet 300MIL x BORYROBIBTY, który singlem „SAM” zapowiada pierwszy wspólny materiał, album zatytułowany „Taki Myk”.

Pamiętacie hitowego „Cesarza”, liczony w milionach wyświetleń singiel KęKę? Ten rozpoznawalny po pierwszych taktach, mocno energiczny, afrotrapowy beat, użyty w tym numerze, wyszedł spod rąk producenta ksywie BORYROBIBITY. Teraz z kolei, ten również pochodzący z Radomia beatmaker połączył siły z innym raperem z tego miasta. Jest nim 300MIL, a efektem tej współpracy jest album pt. „Taki Myk”.

Duet 300MIL x BORYROBIBTY promocję pierwszego wspólnie nagranego albumu rozpoczął przed dwoma tygodniami utworem zatytułowanym „SAM”. Numer jest bardzo udany. 300MIL przedstawia się w nim jako raper niebagatelny, który pewnym i wyrobionym flow, w błyskotliwy sposób, ma coś ciekawego do przekazania. Tyle przynajmniej, na moment obecny, wywnioskować można z singla zwiastującego album „Taki Myk”, który równie udanym klipem zobrazowała ekipa 2many.tv. Sprawdźcie sami!

„Taki Myk” to sześć numerów, które wspólnie nagrali 300MIL i BORYROBIBITY, na koncie mający już współpracę z takimi twórcami jak Miodu czy wspomniany KęKę. Duet na platformie zrzutka.pl prowadzi akcję, której celem jest zebranie środków na wydanie pierwszego wspólnego albumu. Crowdfundingowe przedsięwzięcie duetu 300MIL x BORYROBIBITY potraktować zatem możemy jednocześnie jako preorder albumu „Taki Myk”. Szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: