„Cesarz” Kękę – pierwszy singiel wraz z klipem z nowego albumu

Opublikowano: 06/02/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Kękę zaprezentował pierwszy singiel z nowego albumu, i jedyne co możemy powiedzieć to: klękajcie narody przed takim „Cesarzem”. Na niesamowicie bujającym beacie, również pochodzącego z Radomia, producenta Boryrobibity Kękę serwuje nam banger o tematyce rodzinnej. 

Numer „Cesarz” określić można jako manifest obecnego stanu Kękiego. A jest on teraz szczęśliwym człowiekiem, którego motorem napędowym jest rodzina właśnie. Żona, dwójka synów, własna chata i ogarnięcie się – tego dotyczy numer „Cesarz” dodatkowo zobrazowany klipem wyprodukowanym przez AG Studio.

„Cesarz” jest pierwszym singlem promującym czwarty solowy album Kękę, którym zapowiada on otwarcie nowego rozdziału. Album zatytułowany został „To Tu” i, jak możemy wyczytać w jego oficjalnym opisie, jest to dojrzały i życiowy materiał, okraszony dawką humoru i sporą dozą autorefleksji. Na swój nowy krążek, tym razem, KęKę postanowił zaprosić gości, którzy swoją obecnością stworzyli nową jakość i doskonale wkomponowali się w osobiste utwory radomianina. Warstwa muzyczna „To Tu” utrzymana jest w nowoczesnym klimacie, chociaż nie zabraknie też klasycznego brzmienia. Album nakładem labelu Takie Rzeczy na rynku ukaże się już 23 marca! Niedługo poznać mamy jego tracklistę oraz zaproszonych na krążek gości. Album „To Tu” cały czas zamawiać możecie w tym miejscu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: