Duet 300MIL x BORYROBIBITY jest „eKO”

Opublikowano: 10/02/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

300MIL i BORYROBIBITY wypuścili właśnie nowy singiel zapowiadający „Taki myk”, czyli pierwszy wspólnie nagrany album. Numer „eKO”, jak sam tytuł wskazuje, porusza kwestię ekologii, i podobnie jak poprzedni singlowy zwiastun, również zaprezentowany został wraz z teledyskiem.

Z duetem 300MIL x BORYROBITY zdążyliśmy się już lepiej poznać przy okazji wypuszczenia singla „SAM”, czyli pierwszej zapowiedzi wydawnictwa „Taki myk”. Radomianie informowali wówczas o uruchomieniu crowdfundingowej akcji, której celem było zebranie funduszy pozwalających wydać wspomniany album. Przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem i zamówienie na debiutancki „Taki myk” trafiło do tłoczni! Duet 300MIL x BORYROBITY prezentuje natomiast drugi singiel promujący ten materiał. Jak zaznaczyliśmy na wstępie, utwór „eKO” poświęcono tematowi ekologii. Sam powód jego nagrania najlepiej jednak przybliży Wam sam autor teksktu.

„Ten kawałek to pochwała, czy też wyraz podziwu dla optymizmu, jaki cechuje aktywistów, z którymi miałem styczność między innymi dzięki mojej żonie. Zwyczajnie bardziej imponuje mi ich postawa niż nieustanne doszukiwanie się ukrytych motywów u oficjeli wprowadzających nowe „zielone” przepisy, czy wytykanie politykom, że przylatują na szczyty klimatyczne samolotami i kawalkadami samochodów. To rap pod wpływem konkretnego doświadczenia, które wywołało konkretne emocje, pozytywne i negatywne zarazem. Nie jest chyba typowy, ale powielanie schematów mnie nie interesuje”.

300MIL

Singlowi „eKO” towarzyszy klip, za którego realizację odpowiada Pabloskilata. Album „Taki myk” cały czas zamówić możecie wysyłając wiadomość na adres takimyk2021@gmail.com.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: