„5 dych” i „Będzie się kręcił”, czyli Mielzky i Pers lecą podwójnie

Opublikowano: 23/04/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Mielzky i Pers, po otwierającym promocje albumu „Do Tańca i Do Różańca” singlu „Spokojnie bracie”, puszczają kolejną zapowiedź wspólnej płyty. Tym razem w wersji max, gdyż zaprezentowany przed chwilą teledysk łączy w sobie dwa utwory – „5 dych” oraz „Będzie się kręcił”.

Gruby Mielzky i Pers wraz ze stojącą za twórcami wytwórnią 2020 promując album „Do Tańca i Do Różańca” poszli na dość niecodzienny zabieg. Jednocześnie bowiem premierę zaliczyły aż dwa single zwiastujące zapowiedziane na maj wydawnictwo. I chociaż tematyka obu utworów jest odmienna to zbliża je do siebie ten sam nostalgiczny klimat. Co do ich brzmienia, to za produkcję “5 dych” odpowiada sam Marcel Pers. Z kolei “Będzie kręcił się” stanowi muzyczny popis The Returners. Tutaj też czeka nam niemała niespodzianka, gdyż w tym drugim kawałku gościnne barsy położył jeden z Dwóch Sławów, a konkretnie to Astek. Całość natomiast w zgrabne wideo złożył oczywiście nikt inny jak Szerszeń.

Promocja płyty „Do Tańca i Do Różańca” rozpoczęła się od „Spokojnie bracie”. Wówczas też dowiedzieliśmy się nieco więcej o tym, co na wspólną, a planowaną od lat płytę, razem przygotowali Mielzky i Pers. Na singlu „5 dych/Będzie się kręcił” dzisiejsze niespodzianki się jednak nie kończą! „Do Tańca i Do Różańca” nie jest bowiem jedyną płytą, pod którą w duecie podpisują się Gruby Mielzky i Marcel Pers. Ta drugą, niedostępną w regularnej sprzedaży), zgarnąć możecie wraz z limitowanym preorderem wydawnictwa, dostępnym na stronie www.dotancaidorozanca.com.

A na koniec Mielzky i Pers mają dla Was także zapowiedź trasy koncertowej „Do Tańca i Do Różańca”, w trakcie której Mielon i Pers odwiedzą kolejno Wrocław, Kraków, Poznań, Warszawę i Gdańsk. Szczegółowy harmonogram i bilety dostępne są na stronie bileterii Going.

(Fot. główna – źródło: mat. prasowe 2020 label)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: