50 Cent i Scott Storch tworzą kolejne hity

Opublikowano: 02/06/2019
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

„Miałem trochę czasu wolnego ale czas na powrót do pracy @scottstorchofficial… Dre mówi, że kocha to co robię w TV ale chce żebym powrócił do studia” – napisał 50 Cent na swoim Instagramie, który śledzony jest przez 23 miliony osób.

https://www.instagram.com/p/ByIc62RHy5j/?utm_source=ig_embed

Curtis Jackson ponownie połączy swe siły z legendarnym kanadyjskim producentem Scottem Storchem. Nie jest to bynajmniej pierwszy raz kiedy to panowie zasiedli razem w studio. Każdy z nas zapewne pamięta ich wspólne hity “Just A Lil Bit” czy też „Candy Shop”

Tym razem robią to pod batutą samego Dr.’a Dre. Jakiś czas temu bardzo głośno zrobiło się dookoła powrotu Scotta, jako że ten bardzo długo borykał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Opowiedział o tym między innymi na ramach Hip Hop Wired.

Udało mu się wyrwać z tego ciągu i zaczął ponownie nagrywać. Wyprodukował nowe kawałki dla A Boogie Wit Da Hoodie, Russa, Post Malone’a, Young Thug’a, Tekashi 6ix9ine’a czy też Fat Joe. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak czekać zacierając ręce na nowy materiał z 50 Centem oraz Dr. Dre.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: