Hans Solo i Peja ponownie razem w jednym numerze i klipie

Opublikowano: 03/06/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Hans i Peja na jednym beacie spotkali się niejednokrotnie i najczęściej ze spotkań tych wychodziły numery co najmniej dobre. Od blisko dekady jednak mieszkający w jednym mieście raperzy nie wypuścili żadnego wspólnie nagranego kawałka. Do teraz, bo właśnie premierę zaliczył utwór Tabata”, gdzie ponownie słyszymy razem wyżej wymienionych.

Oraz towarzyszącego założycielom składów Slums Attack i 52 Dębiec Samera. Wyprodukowany przez Ślimaka numer nie jest jednak tylko standardowym singlem mającym na celu promocję płyty. Tabata” wyzwaniem jakie Hans Solo i pozostali autorzy numeru rzucają wszystkim swoim fanom. Wyzwaniem, zaznaczmy, sportowym. W skrócie chodzi o to by porzucić wszelkie nałogi, uzależnienia przekuć w zapał do treningów, w tym przypadku tabaty, a swoje zmagania uwiecznić w formie video i wrzucić do sieci.

Tabata” w wykonaniu Hansa Solo, Peji i Samera jest także ostatnim wypuszczonym singlem przed premierą albumu “Poprawna Praca Serca”. Najnowszy solowy album Hansa światło dzienne ujrzy 14 czerwca.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: