Fillomatic mówią, co w naszym świecie jest „Toxic”

Opublikowano: 05/10/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Zmasowana kanonada Fillomatic trwa. Jeszcze nie przestaliśmy bujać się po poprzednim singlu, a już do sieci wjechał kolejny, w którym tym razem na bicie FAV’a polecieli Segi i Ajkan.

Tak dobrze zapowiadającego się, podziemnego materiału nie słyszeliśmy już dawno. Dotychczasowe single, promujące projekt Fillomatic, sprawiały, że zbieraliśmy szczękę z podłogi. I o ile po rapujących członkach ekipy spodziewaliśmy się konkret linijek, bo ich zwrotki słyszeliśmy przy okazji ich wcześniejszej działalności, o tyle FAV był dla nas zagadką. Zagadką, która okazuje się totalnym zaskoczeniem, a w kontekście powoli skłaniającego się ku końcowi roku, chyba najciekawszym producenckim objawieniem na scenie.

Wczoraj na kanale Fillomatic pojawił się trzeci singiel, zatytułowany „Toxic”. Tym razem za majkiem stanęli Segi oraz Ajkan. MC’s rozkminili otaczającą nas rzeczywistość, punktując toksyczność, która w dzisiejszym świecie obecna jest na każdym kroku. FAV jak zwykle stanął na wysokości zadania, dając 'toksyczny’, boom-bapowy bit i absolutnie doceniamy fakt, że nie robi z nas idiotów jak jego koledzy po fachu, którzy wciskają nam afrotrapy czy regetony jako hip-hop. Całość wieńczą skrecze DJ’a Te.

Przy okazji, Fillomatic ujawnili okładkę oraz tracklistę albumu. Z rewersu albumu dowiedzieliśmy się, że całość liczyć będzie 14 premierowych numerów, a wśród gości nie pojawi się żaden raper. W dwóch kawałkach usłyszymy za to DJ’a Te, a w jednym DJ’a Cutahead.

Nadchodzący album Fillomatic możecie zamawiać już teraz, wysyłając mail o tytule “zamawiam” na adres: fillomatic2020@gmail.com

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: