Bartek Koko i Sensi nagrali razem album

Opublikowano: 01/11/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

„Stare Białe Kicksy”, kolejny projekt z Bartkiem Koko na majku ukaże się już niebawem. Tym razem beskidzki MC połączył siły z reprezentantem Hurragunu, Sensim. W pierwszym singlu, zatytułowanym „Name dropping”, duet oddaje hołd konkretnym, zasłużonym dla hip-hopu postaciom.

Bartka Koko nigdy za wiele. MC, którego akcje w ostatnim czasie wystrzeliły w kosmos, stał się istną fabryką rapu, która działa bez dni wolnych. Kolejny projekt z jego udziałem, mający ukazać się już niebawem, to efekt współpracy z Sensim. W wyniku kooperacji reprezentanta Fillomatic i reprezentanta Hurragunu powstało EP „Stare Białe Kicksy”.

Album liczy łącznie 10 pozycji, w tym intro, outro i 1 skit. Dodatkowo rapujący słuchacze będą mogli sami nawinąć na bitach Sensiego, bo na płycie znajdziemy instrumentalne wersje wszystkich numerów. Jeśli chodzi o zaproszonych gości, na „Starych Białych Kicksach” pojawią się DJ Cutahead, Chwiejsky oraz Bary. Za mikrofonem usłyszymy również producenta całego zamieszania, Sensiego. Co więcej, okładka EP to dzieło Bartka Koko i jak sam twierdzi, jest to „trochę nawiązanie do Lavoramy, trochę do Mobb Deep”.

Pierwszy singiel z projektu wylądował w sieci tydzień temu i przyniósł nam „Name dropping”. Widząc tytuł numeru, zatarliśmy ręce licząc na celne strzały w kilka hańbiących scenę ksywek. Koko postanowił jednak ugryźć temat od przeciwnej strony i zamiast rugać łaków, oddał hołd zasłużonym dla hip-hopu postaciom.

Premiera EP Bartka Koko i Sensiego „Stare Białe Kicksy” zaplanowana jest na 13 listopada. Swój fizyczny egzemplarz zamówisz pod adresem mailowym: starebialekicksy@gmail.com

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: