Abradab, Rahim i Kleszcz startują z #ApsikChallenge!

Opublikowano: 01/04/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Zaskakujące wideo pojawiło się dziś na MaxFloRecTV. Abradab, Rahim i Kleszcz stanęli przez majkami i zmierzyli się w e-cypherze. Numer zatytułowany jest „Apsik”, a MC’s udostępniają bit do niego i zapraszają do udziału w wyzwaniu.

„#zostańwdomu i weź udział w naszej zabawie!” – zachęcają artyści, którzy nawinęli zwrotki we właśnie opublikowanym e-cypherze. W numerze „Apsik” spotkali się trzej zawodnicy: Abradab, Rahim i Kleszcz, którzy zaprezentowali się na bicie ViktoraV. Sprawdźcie, jak im poszło! W ostatnich sekundach wideo pojawia się komunikat: „Nagraliśmy wspólny album ;-)”. Przypominamy jednak, że pomimo panującej epidemii, 1 kwietnia to nadal 1 kwietnia.

Wideo jest zachętą do wzięcia udziału w akcji #ApsikChallenge. Pod adresem: https://bit.ly/2UToGwI do pobrania jest bit do numeru „Apsik”. Należy nagrać do niego zwrotki opisujące aktualne sposoby spędzania czasu w domu, a przy wrzucaniu do sieci oznaczyć hasztagami #apsikchallenge i #zostańwdomu. Najciekawsze wersje utworu zostaną podlinkowane w social mediach MaxFloRec.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: