Quebonafide jakiego znamy wrócił w dwóch wersjach

Opublikowano: 01/04/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Temat tajemniczej przemiany, czy lepiej – przebrania, Quebonafide przemielony został już całkowicie, pisano i mówiono o tym wszędzie. Cel Kuby został więc zrealizowany spektakularnie. W dniu dzisiejszym, wraz z publikacją nowego singla i klipu, wizerunkowa zagadka Quebo została rozwiązana, a do sprzedaży trafiła faktyczna wersja albumu „Romantic Psycho”. Wypada więc, abyśmy, ten na wskroś przewałkowany temat, poruszyli raz jeszcze.

Jak można było się bowiem domyśleć, wersja „Romantic Psycho”, która światło dzienne ujrzała 7-go lutego, nie była finalną wersją najnowszego albumu Quebonafide. Ten dostarczany jest preorderowiczom od dnia dzisiejszego oraz dostępny jest już także w sklepie labelu QueQuality. Właściwe wydanie albumu „Romantic Psycho” również podzielone zostało na dwie wersję: „Japan Edition” oraz „European Edition”. Wersja japońska to ten album, który faktycznie zakupiony został przez słuchaczy w preorderze oraz dostępny jest (jeszcze) w QueShopie. Od edycji europejskiej wyróżnia się trzema bonus trackami: „CYBERPUNK”, „CZŁOWIEKZKSIĘŻYCA” i ” „ZŁOTEGLOBY” z Kukonem, których nie znajdziecie na edycji dedykowanej Staremu Kontynentowi. „Romantic Psycho (Japan Edition)” dostępne jest w limitowanym nakładzie, konkretnie to już tylko w połowie tego nakładu. Po jego wyczerpaniu dostępna będzie, w szerokim obiegu, jedynie „European Editon”.

Tracklistę finalnej wersji albumu „Romantic Psycho” znajdziecie poniżej. Ze względu na dzisiejsze święto żartownisiów oraz umieszczenie na niej ksywy dwóch raperów trochę jednak, pomimo zamieszczenia na Rap Genius Polska, powątpiewamy w jej całkowitą poprawność… Jeśli bowiem obecność Taco Hemingway’a, Sokoła czy Bedoesa nowym albumie Quebonafide nie dziwi w stopniu najmniejszym, to gościnne zwrotki Smarki Smarka i Sentino już tak! Czy faktycznie są oni obecni na tym albumie tego nie wiemy. Na swoją wersję „Romantic Psycho (Japan Edition”) jeszcze czekamy…., ale o nowym krążku Quebonafide pisać już kończymy.

Quebonafide_Romantic_Psycho_Japan_okładka

Quebonafide – Romantic Psycho (Japan Edition)

1. ROMANTICPSYCHO feat. Taco Hemingway
2. JESIEŃ feat. Natalia Szroeder
3. PRZYTOBIE
4. SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ
5. TĘSKNIEZASTARYMKANYE feat. Natalia Szroeder
6. ASPARTAM feat. Mata
7. COJESTMAŁPY feat. Smarki Smark
8. RUMPELSTILSKIN feat. Vito
9. GAZPROM feat. Sokół
10. ŚWIATTOMÓJPLACZABAW feat. Sentino
11. AJETLAGTOMÓJNOWYDRAG feat. Kiełas
12. TOKYO2020 feat. Taco Hemingway
13. NIEPŁACZĘPONOTREDAME feat. Bedoes
14. ŁAJZA feat. Mrozu
15. BUBBLETEA feat. Daria Zawiałow
16. TOWSZYSTKOBYŁODLACIEBIE feat. Ralph Kaminski
Bonus:
17. CYBERPUNK
18. ZŁOTEGLOBY feat. Kukon
19. CZŁOWIEKZKSIĘŻYCA

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: