Golin był „Na drodze w Chinach”

Opublikowano: 01/04/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Wśród raperów, których kawałki trzeba przesłuchać kilkukrotnie, a później spędzić wieczór na rozmyślaniu żeby wyłapać cały sens przekazywanej treści, zdecydowanie wyróżnić możemy Golina. Młody Wilk z 2013 roku ma skończoną kolejną płytę.

Nowy album Golina nosi tytuł „Ogrody drzewek bonsai” i choć nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery, wiemy jak wygląda okładka i znamy listę gości. Zwrotki na album położyli Igrekzet, Oxon oraz AdMa, natomiast za gramofonami stanął DJ Te. Bity na „Ogrodach drzewek bonsai” to robota dwóch producentów – Szpalowsky’ego i Bryndala.

O swojej najnowszej płycie Golin mówi tak: „Ogrody drzewek Bonsai” to ostatnia część trylogii Sagi Tajemniczych Miejsc. Każda z części symbolizuje etap mojej drogi; Katakumby (2012) – początki w głębokim podziemiu, Miasta Krzywych Wież (2016) otwarcie się świat i jego różnorodność, i wreszcie, Ogrody Drzewek Bonsai (2020) czyli raport ze żmudnych poszukiwań szczęścia na drugim końcu świata.
Po odbyciu długiej podróży po Dalekim Wschodzie, powracam z bagażem doświadczeń, obserwacji i refleksji, którymi chciałbym się z Wami podzielić. Ogrody Drzewek Bonsai to zbiory wspomnień, zapiski z przeżyć, które towarzyszyły mi będąc tysiące kilometrów od domu. Małe drzewka szczęścia posłużyły jako symbolika wartości i przekonań, wokół których obraca się tematyka nowych utworów. „

„Na drodze w Chinach” storytelling, który jest drugim kawałkiem z albumu. Na podstawie historii z przebytej drogi, ukazuje bagatelizowany w społeczeństwie problem depresji. Bit do numeru wyprodukował Szpalowsky, a gościnnie w refrenie pojawia się Igrekzet.

Golin – Ogrody drzewek bonsai:
1. Wejście do ogrodów (Intro)
2. A mówiłem feat. Igrekzet
3. Ziarno do ziarna
4. Rozum ponad materią feat. Dj Te
5. Ganges płynie
6. Na drodze w Chinach (Depresja) feat. Igrekzet
7. 7 lat w drodze feat. Dj Te
8. Tam gdzie kwitną wiśnie feat. Oxon
9. 1 na 100
10. Wioska w Laosie feat. AdMa
11. Ostatni track

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: