„Aha” – Otsochodzi i Pezet w jednym numerze i klipie

Opublikowano: 24/11/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Kawałek „Aha” pochodzi z, mającego w dniu dzisiejszym swoją premierę, albumu „Nowy Kolor” autorstwa Otsochodzi. Gospodarz zaprosił do niego swojego starszego kolegę po fachu, mało aktywnego ostatnio Pezeta. Całość zobrazowana została teledyskiem, który właśnie wjechał na stronę Red Bulla. 

Wyprodukowany przez LOA numer „Aha” jest kolejną współpracą Janka z raperami ze „starej gwardii” polskiej sceny. Autorowi „Nowego Koloru” nie sprawiło raczej trudności namówienie Pezeta na wspólny kawałek, gdyż jak mówi sam Pezet:

„Po pierwsze bardzo szanuję tego artystę, po drugie jest jednym z niewielu raperów z nowej gwardii, którego śledzę. Poza tym gość fenomenalnie odnajduje się zarówno w nowej, jak i starej szkole. Jeśli chodzi o nasz numer, to było to dla mnie wyzwanie, bo raczej nie funkcjonuję na co dzień na newschoolowych bitach. Ale według mnie wyszedł sztosik.”

Większym wyzwaniem dla Otsochodzi okazała się sama realizacja klipu do „Aha”, którą wspomina następująco:

„Ten klip był niemałym wyzwaniem. Wymagał podstawowej, ale jednak gry aktorskiej – materii do tej pory mi obcej. Kilkanaście godzin na planie dało w kość, ale było warto. Sam numer jak i teledysk, to nowa jakość. Dziękuje wszystkim zaangażowanym w projekt, a także zachęcam do sprawdzenia!”

Efekt wspólnej pracy Otschodzi i Pezeta sprawdzić możecie w tym miejscu. 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: