Album Bernera & B-Reala już jutro

Opublikowano: 16/04/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Wszyscy wiemy co świętować (i robić) będziemy 20-go kwietnia. W przededniu #4:20 natomiast, Berner & B-Real, czyli dwóch największych palaczy w rap grze, wypuszcza album będący idealnym soundtrackiem do czynności związanych z tym zielonym świętem.

Kolejny wspólnie zrealizowany materiał Mr. Milam i Dr. Greenthumb zatytułowali „Los Meros”. Beaty na ten projekt w większości dostarczył duet Cozmo & Vidal Garcia, znany z produkcji dla Mac Millera, Schoolboya Q czy Freddiego Gibbsa Sap oraz Traxx FDR. Na wspólne nagrywki natomiast Berner i B-Real zaprosili takich graczy jak m.in. Wiz Khalifa, Dave East, Xzibit, Paul Wall, Everlast i Rick Ross. Więcej szczegółów na temat wspólnego krążka reprezentanta Taylor Gangu i frontmana Cypress Hill znajdziecie w tym miejscu.

Zanim jednak „Los Meros” w dniu jutrzejszym w całości trafi do naszych głośników, Berner & B-Real puszczają do sieci kolejny singiel to wydawnictwo zwiastujący. Tym razem udostępniony został numer „Fuel”, do którego zaproszony został Dave East.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: