Berner & B-Real wracają nowym albumem

Opublikowano: 02/04/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Kwiecień to dla każdego entuzjasty słodkiego dymu miesiąc ulubiony. Nie dziwi więc fakt, że B-Real & Berner, jedni z największych smokerów w rap grze, bieżący miesiąc właśnie, wybrali na premierę kolejnego wspólnego albumu. Dokładnego dnia ukazania się krążka „Los Meros” każdy palacz, w tym momencie, właśnie się domyślił.

Berner & B-Real w studiu, by zapewne wypalić setki jointów, i nagrać nowe numery, spotkali się już po raz kolejny. Pierwsze meetingi tej dwójki miały miejsce około sześciu laty temu, a ich efektem był, podzielony na dwie epki i longplay, projekt „Prohibition”. Efektem ostatnich natomiast spotkań Bernera i B-Reala jest 15. premierowych numerów, w większości nagranych w towarzystwie zaproszonych gości. Na albumie „Los Meros” oprócz zwrotek gospodarzy usłyszymy więc m.in. Wiza Khalife, Dave’a East, Xzibita, Paul Walla, Everlasta i Rick Rossa.

Nagrany z ostatnim z wyżej wymienionych, Rozay’em, kawałek zatytułowany „Candy”, w dniu wczorajszym, ukazał się w formie singla promującego album „Los Meros”. I tutaj na chwilę zatrzymamy się przy tym numerze, ponieważ zasługuje na osobną uwagę. W beacie do „Candy” przez producenta Sapa wykorzystany został bowiem sampel z polskiego utworu. Dokładnie to z hitowej piosenki „Trudno tak”, którą wspólnie śpiewali przed laty Edyta Bartosiewicz i Krzysztof Krawczyk!

Wspólne wydawnictwo Bernera & B-Reala, jak część z Was domyśliła się na wstępie, ukaże się na rynku 20-go kwietnia. Dla niewtajemniczonych, w światowy dzień palenia marihuany, w tzw. 4:20.

Berner-B-Real-Los-Meros-album-cover-art

Berner & B-Real – Los Meros

1. On The Wall (ft. Ty Dolla $ign)
2. While Driving (ft. Wiz Khalifa)
3. Fuel (ft. Dave East)
4. Candy (ft. Rick Ross)
5. Los Meros (ft. Xzibit)
6. Ride With Us (ft. Kristopher Nava)
7. Vision (ft. Aleman & Hennessy)
8. Head Down(ft. Ty Dolla $ign)
9. Just Breath (ft. Everlast)
10. Prevail (ft. Paul Wall)
11. Midnight Flights (ft. Baby Bash & Trick Trick)
12. Island Vibes (ft. Cozmo & Everlast)
13. Live Your Life
14. House Titles (ft. Demrick)
15. Been Real

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: