Amadeus360 The Beat King to teraz „The MPC Jedi”

Opublikowano: 18/05/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Amadeus360 The Beat King? Kojarzycie gościa? Jeśli lubicie esencjonalnie brzmiący boombap, to powinniście. Producent z Brooklynu wydał właśnie nowy album, „The MPC Jedi”. Przykuwający uwagę listą zaproszonych gości, na której znaleźli się, m.in. M.O.P, Masta Ace, Buckshot, Craig G czy Keith Murray.

Amadeus360 na scenie obecny jest już od dekady. Początkowo działając jako DJ i grając imprezy w kultowych, nowojorskich miejscówkach, jak The Tunnel, SOBs, Fat Beats, The Shadow. A następnie skupiając się na produkcji bitów. Fachu ucząc się pod okiem samego Kida Capri, który dla wychowanego na Brooklynie Devan Amadeus Clark stał się niejako mentorem wprowadzającym do branży. Płytowy debiut Amadeus360 zaliczył w 2020 produkując album z Ruste Juxxem. Rok później natomiast ukazał się materiał pt. „360”. Tym razem zrealizowany do spółki z Termanologym. W międzyczasie producent wypuścił także solową płytę „The Beat King”. Teraz z kolei przyszedł czas na drugi producencki album, który swoją ksywą podpisał Amadeus360 The Beat King. Wydany przed pięcioma dniami i zatytułowany „The MPC King”.

„The MPC King” światło dzienne ujrzał dokładnie 12 maja. Na swoim nowym albumie Amadeus360 The Beat King zebrał mocny, najntisowy skład zapewniający obfitą porcję boombapu. Płytę otwierają zatem wspólnie M.O.P i Ras Kass, a następnie wchodzą, m.in. Sticky Fingaz, Craig G i Masta Ace. Dalej pojawiają się Buckshot, Termanology, DJ Evil Dee, Rockness Monsta, Tragedy Khadafi, Shyheim i Keith Murray. Słuchaczom stęsknionym za weteranami z lat 90-tych i klasycznie brzmiącego rapu, „The MPC King” warto więc polecić do sprawdzenia. Wraz z premierą „The MPC King” ukazał się także teledysk to wydawnictwo promujący. Animowany klip zrealizowany do wspomnianego kawałka „How The Block Sound”, który wspólnie nagrali M.O.P & Ras Kass.

Amadeus360 The Beat King - The MPC Jedi

Amadeus360 The Beat King – The MPC Jedi

 1. How The Block Sound feat. M.O.P & Ras Kass
 2. Soul of Every Rapper feat. Sticky Fingaz
 3. Set It Off feat. Lil Dee & NEMS
 4. Why Not feat. Craig G & Masta Ace
 5. Warfare feat. Buckshot, Termanology & DJ Evil Dee
 6. Gangsta Boogie feat. Lil Dee
 7. Da Creeper feat. Rockness Monsta, Termanology, Markos Clark & DJ C.S.P
 8. Stakes Is High feat. Craig G & El Da Sensei
 9. Pop Off feat. Craig G
 10. Soon Start To Suffer feat. Tek
 11. Still World Famous feat. M.O.P
 12. Time is Money feat. Lil Fame & Chad Hart
 13. Prosperity Gospel feat. Ras Kass
 14. Get Started feat. Tragedy Khadafi & Whispers
 15. Again Re Panic feat. Demorne Warren & Billy Danze
 16. Jail Bars feat. Prayah & Shyheim
 17. A Serious Problem feat. M.O.P
 18. Don’t Do That feat. Keith Murray & Billie Splyff

(Fot. główna – kadr z video „How The Block Sound”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: