Kogo album produkują Swizz Beatz, Timbaland i Pharrell?

Opublikowano: 17/05/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Swizz Beatz, Timbaland i Pharrell Williams jedynymi producentami albumu uznanego rapera z Nowego Jorku? Czy jest to możliwe? Oczywiście! Jeśli tylko na pomysł taki wpadnie nikt inny jak… Busta Rhymes! Rewelacją tą natomiast podzielił się właśnie jeden wyżej wymienionych twórców zaangażowanych w prace nad nową płytą Bus-A-Busa.

Busta Rhymes pracuje nad nowym albumem. Następcą wydanego w 2020 roku „Extinction Level Event 2: The Wrath of God”. Aktywny na scenie od połowy lat 80-tych Leader of the New School nie zdradził jednak jeszcze swoich aktualnych planów. Za Trevora Smitha uczynił to dobry ziom wychowanego w East Flatbush na Brooklynie rapera, Swizz Beatz. Uznany producent za pośrednictwem Instagrama przekazał, że Busta Rhymes jest w trakcie nagrywania nowej płyty. Co więcej, autor niedawno wydanego „Hip-Hop 50: Vol. 2” pucnął się, że wraz Timbalandem i Pharrellem Williamsem jest jednym z trzech producentów wykonawczych nadchodzącego lonplay’a Busty. Użyte przez Swizz Beatza określenie „executive producer” oznacza zapewne, że cała trójka pełnić będzie rolę producentów wykonawczych albumu, a Busta Rhymes podkłady pozyska również od innych beatmakerów. Nie wyklucza, że Swizz Beatz, Timbaland i Swizz Beatz swoje bity Trevorowi także podklepią. Czekamy!

„To jest post z wyrazami uznania dla Busty Rhymesa. Mój brat zajmuje się tym od tak dawna, od czasów Leaders of the New School… do bycia główną gwiazdą na każdym większym festiwalu, trasie koncertowej, pokazie. Liderzy to lata 80., a Busta jest niepokonany od tego czasu. Jest rok 2023. Mój brat ma wszystkie nowe kontrakty, nadchodzi nowa muzyka. Chcę tylko poświęcić chwilę, aby wyrazić swoje uznanie dla mojego brata Busty Rhymesa za jego długowieczność, charakterystyczny styl i głos. Życzę każdemu tak długiej kariery jak ma Busta Rhymes. On jest największym sukcesem.
On i Spliff Star nie grają w żadne gry na tej scenie, wykonując starsze i nowe numery. On walczył z najlepszymi z nich. Był na listach przebojów z najlepszymi z nich. I jednego tygodnia występował na scenie z Janet Jackson i Mary J. Blige. A to tylko jeden tydzień!
Pozdrowienia dla mojego brata Busty Rhymesa na zawsze. Poczekaj, aż usłyszysz nową muzykę, którą ma ten człowiek. Producentami wykonawczymi albumu są Swizz Beatz, Timbaland i Pharrell. Przygotuj się na to, jak to będzie brzmiało”.

– Swizz Beatz

(Fot. główna – źródło: Getty Images)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: