Ambrosia For Heads is Dead…

Opublikowano: 03/03/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Gdyby ktoś zapytał nas jakie znaczenie dla naszego małego blenderrapu miała kultowa już Ambrosia For Heads, nie krylibyśmy, że ogromne. Dlatego też informacja o zakończeniu działalności tej strony internetowej jest dla nas tak bardzo dotkliwa.

Po pierwsze, dlatego że www. ambrosiaforheads.com według było najlepszym, według nas, miejscem w internecie poświęconym hiphopowi. Nie będziemy tu wymieniać argumentów dlaczego. Treści tam zamieszczane mówią same za siebie.

Po drugie, czuliśmy, że z założycielem Ambrosia For Heads mamy podobne wizje i cel prowadzenia swoich stron. „I was sitting with a friend lamenting the state of Hip-Hop and how it was impossible to find anything good online, because the amount of choice was overwhelming”wyczytać możemy w pożegnalnym poście zamieszczonym w dniu wczorajszym na AFH. My też tak siedzieliśmy (na polu namiotowym na Hip Hop Kempie) i lamentowaliśmy, że nie ma na naszym rodzimym podwórku strony o rapie, która by nas satysfakcjonowała treścią. I również wzięliśmy sprawy w swoje ręce. Po godzinach, pomimo innych obowiązków i pracy, wyłącznie dla zajawki.

I po trzecie – tego też nie będziemy ukrywać – Ambrosia For Heads często była dla nas źródłem informacji, którymi następnie dzieliliśmy się z Wami. Zawsze rzetelnych i sprawdzonych. Na AFH wchodziliśmy często by sprawdzić poprawność naszych tekstów, znaleźć więcej konkretów na dany temat, czy też zwyczajnie, ogarnąć co się w hiphopie wydarzyło w ostatnich godzinach.

Decyzje o zakończeniu działalności Ambrosia For Heads podjętą przez założyciela strony Parfita odebraliśmy więc tym bardziej boleśnie. A jeśli i wśród Was, naszych czytelników, byli odbiorcy treści serwowanych przez AFH, obiecujemy, że staniemy na głowie, by dostarczać Wam rapowe newsy i artykuły równie dobrze jak redaktorzy Ambrosia For Heads.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: