DJ Decks zdradza kogo jeszcze usłyszymy na „Mixtape 7”

Opublikowano: 03/03/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W tym miesiącu minie rok, od momentu gdy DJ Decks ujawnił pierwszych zagranicznych gości na realizowany obecnie „Mixtape 7”. W marcu 2019 dowiedzieliśmy się, że poznański DJ na swój najnowszy producencki krążek zaprosił reprezentantów LA – Mr Caponee’a i Ras Kassa. Wtedy również dowiedzieliśmy się, że data premiery „Mixtape 7” zaplanowana została na 7-go października 2020 roku.

Następnie dowiedzieliśmy się, że wspomnianym reprezentantem Golden State Warriors wspólny kawałek nagra (lub też już nagrał, gdyż Razzy w Polsce przebywał właśnie rok temu) O.S.T.R. Kilka dni temu natomiast DJ Decks ujawnił, że do gangsta rapera z Cali o pakistańskich korzeniach na beacie dołącza poznanianka Kasia Tontor oraz Major SPZ.

W ubiegłym miesiącu natomiast dotarła do nas bardzo miła informacja, że na „Mixtape 7” dane będzie nam usłyszeć wspólny numer hardkorowców z Nowego Jorku, czyli wszystkim doskonale znamy duet Onyx i hardkorowców z Warszawy, czyli Polską Wersję.

Jeszcze wcześniej DJ Decks pochwalił się, że na wyprodukowanym przez niego beacie nagra również duet The Beatnuts. Co zaś tyczy się polskich raperów, których na tym podkładzie usłyszymy, to z twórcami (chociażby) kultowego „Watch Out Now”, czyli Psycho Lesem i Juju szanse stworzyć wspólny numer mieli Małach i Rufuz.

A jak przywołujemy już do tablicy wszystkich MC’s zaproszonych przez Decksa na „Mixtape 7” to przypomnijmy, że w gronie tym znajdują się także M.O.P., których usłyszymy w towarzystwie Killaz Group, Luniz w kooperacji z W.S.R.H. oraz Krazy Drayzy’ego z Das EFX i Parisha Smitha z kultowego EPMD do spółki ze składem JWP/BC. A to jeszcze nie wszyscy ujawnieni goście obecni na „Mixtape 7”! Czekamy na ten materiał, czekamy bardzo! Za premierę mixtape’u DJ Decksa poczekać musimy jednak do 7.10.2020.

DJ-Decks-Mixtape-7-goście
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: