Anderson .Paak & Knxwledge wracają jako NxWorries

Opublikowano: 24/10/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Anderson .Paak i Knxwledge, ku radości słuchaczy, znów łączą siły. Twórcy znakomitego albumu „Yes Lawd!” powracają jako duet NxWorries, by dać nam to, czego tak bardzo brakuje. Aksamitnie, czasami i analogicznie brzmiący neo-soulowy rap najwyższej jakości. Na wzór właśnie zaprezentowanego singla „Where I Go” nagranego wraz z H.E.R.

NxWorries zaprezentowali tylko jeden, ale za to niesamowicie udany, studyjny album. „Yes Lawd!” ukazało się w 2016 roku i z miejsca zajęło szczególne 'miejsce na półce’ każdego miłośnika delikatnego rapu, otulonego analogowym ciepłem i jedwabiście miękkim brzmieniem. Nie inaczej jest z pierwszym od sześciu lat singlem, który w duecie zaprezentowali Anderson .Paak & Knxwledge. Utwór zatytułowano „Where I Go. A do jego nagrania gospodarze zaprosili również pochodzącą z Kalifornii wokalistkę H.E.R.

„Where I Go” cechuje się tym samym głębokim brzmieniem, którym urzekło nas NxWorries. Pomiędzy Anderson .Paakiem a Knxwledgem twórcza chemia jest nadal jest doskonała, bas odpowiednio głęboki, a soulowa dynamika idealnie dobrana. Jednak jakby trochę wolniej, jeszcze bardziej miękko i ciepło. W sam raz na nadchodzący czas. I miejmy nadzieje, że Anderson .Paak & Knxwledge mają dla nas znacznie więcej, niż jedynie singiel „Where I Go.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: