Jay Rock, Anderson .Paak, Latto lecą zbyt szybko

Opublikowano: 24/07/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Jay Rock zapowiadając nowy, solowy album serwuje nam jeden z większych, typowo letnich bangerów w swojej udanej i równej dyskografii. Przebojowość i nośność singla „Too Fast (Pull Over)” to także duża zasługa dbającego o warstwę brzmieniową Mustarda, jak i pojawiających się gościnie Latto i Anderson .Paaka.

Pochodzący z Watts reprezentant TDE coraz głośniej promuje swój nadchodzący, pierwszy od pięciu lat solowy album. Jay Rock po kapitalnym, aczkolwiek mocnym i dość hardkorowym singlu „Eastside” uderza natomiast w całkiem inne brzmienia. Letnie i imprezowe. Nie schodząc przy tym z wysokiego poziomu narzuconego pierwszym zwiastunem następcy „Redemption” z 2018 roku. Nowy numer, zatytułowany „Too Fast (Pull Over)”, stanowi z kolei udany follow-up do „Pull Over”, wspólnego przeboju Triny i Trick Daddy’ego sprzed ponad 20 lat. Przygotujcie się więc na gorący, południowy klimat. Jay Rock, Anderson .Paak i Latto wspólnie nagrali jednak zdecydowanie lepszy numer. Witający nas radosnymi fanfarami, pod którymi podpisali się Mustard i GYLTTRYP. I dostarczający dobrą zabawę, o którą zadbali wyżej wymienieni twórcy.

Odnieść można wrażenie jedynie, że jej gospodarzem nie jest Johnny McKinzie, a Cheeky Andy właśnie. Anderson .Pakk swoimi zwrotkami „Too Fast (Pull Over)” bowiem zarówno otwiera, jak i zamyka. Pomiędzy wykonując również porywający refren. I to właśnie wokal współtwórcy Silk Sonic, a nie Jay Rocka, na tej imprezie słychać najczęściej. Co nie zmienia, rzecz jasna, faktu, że „Too Fast (Pull Over)” to bardzo dobry numer, zobrazowany równie wakacyjnym teledyskiem. Skutecznie obligujący do wyczekiwania premiery nowego albumu Jay Rocka. A ten, wiemy już, ukaże się pod tytułem „Eastside Johnny”. Kiedy? Na tą informację musimy jednak również poczekać.

(Fot. główna – plan zdjęciowy video „Too Fast (Pull Over)” / mat. prasowe Interscope Records)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: