AZ puszcza premierowy singiel „Respect Mines”

Opublikowano: 07/12/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Anthony Cruz w 2021, po dwunastu latach ciszy, wrócił na scenę z nowym albumem. Stanowiącym zarazem follow-up do klasycznego debiutu z połowy lat 90-tych. AZ, po premierze „Do Or Die II”, nie spoczął jednak, jak widać, na laurach. Właśnie bowiem otrzymaliśmy zapowiedź kolejnego albumu legendy z Brooklynu.

AZ trwającą ponad dekadę wydawniczą pauzę przerwał we wrześniu 2021 roku wypuszczając od lat zapowiadany album „Do Or Die II”. Materiał usatysfakcjonował cierpliwie czekających fanów, co z kolei samego Sose usatysfakcjonowało na tyle, że twórczego cyklu postanowił ponownie nie przerywać. I już w styczniu tego roku premierę zaliczyło „Do Or Die II” w wersji deluxe wzbogaconej o dodatkowe utworu. W ostatnim natomiast czasie Anthony’ego Cruza usłyszeć mogliśmy u boku Kool G Rapa i 38 Specha w singlu „Born Hustler”, a wcześniej w towarzystwie O.C. oraz KRS-One’a.

„Respect Mines” to już z kolei już premierowy, całkowicie solowy singiel od AZ, którym raper zapowiada swój dziesiąty solowy album. Wyprodukowany przez Buckwilda z D.I.T.C. kawałek w wersji audio pojawił się już przed kilkoma dniami. W dniu dzisiejszym nowość od współtwórcy The Firm sprawdzić możemy już także wraz z teledyskiem. Następca albumu „Do Or Die 2” ukazać ma się już na początku 2023 roku.

„Moje ostatnie wydawnictwo, 'Doe Or Die 2 Deluxe’, ukazało się na początku 2022 roku. Czuję się naprawdę entuzjastycznie nastawiony do wydawania nowej muzyki. Chciałem wypuścić nowy singiel 'Respect Mines’ przed końcem roku, aby przygotować słuchaczy na mój nadchodzący album, który ukaże się na początku 2023 roku”.

– AZ

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: