„Bandana” Freddiego Gibbsa & Madliba najlepszym albumem tego roku?

Opublikowano: 28/07/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Wygląda na to, że duet MadGibbs dosłownie rozbił bank swoim drugim wspólnym albumem. Przejrzeliśmy recenzje albumu „Bandana” i wychodzi nam na to, że na ten moment Freddie Gibbs & Madlib wypuścili album roku.

Dla przejrzystości i klarowności, skupiliśmy się na tych recenzjach, które podsumowane są wystawioną oceną, przyznanymi gwiazdkami, etc. I tak, brytyjska gazeta The Guardian albumowi „Bandana” przyznała w swojej recenzji pięć na pięć gwiazdek. Podobnie postąpili redaktorzy wydawanego od ponad sześćdziesięciu lat muzycznego magazynu NME oraz internetowego serwisu AllMusic. Gwiazdkę mniej natomiast przyznano w recenzjach zamieszczonych w drukowanym, brytyjskim dzienniku Financial Times oraz w już stricte muzycznym, prestiżowym magazynie Rolling Stone.

Podobną sytuację z krążkiem „Bandana” mamy w recenzjach, które podsumowywane są oceną punktową. HipHopDX drugiemu wspólnemu albumowi Freddiego i Otisa wystawił 5 punktów z 5 przyznawanych. Exclaim wystawił ocenę 9 na 10, a Pitchfork 8.1/10. Prawda, że ładnie? My z powyższym zgadzamy się całkowicie, a jeszcze bardziej cieszy nas fakt, że z pewnością część tego materiału usłyszymy na żywo na tegorocznym Hip Hop Kempie!

 

Freddie-Gibbs-Madlib-Bandana-album-coverart

Freddie Gibbs & Madlib – Bandana

1. Obrigado
2. Freestyle Sh*t
3. Half Manne Half C*caine
4. Cr*me Pays
5. Massage Seats
6. Palmolive featuring Killer Mike & Pusha-T
7. Fake Names
8. Flat Tummy Tea
9. Situations
10. Giannis featuring Anderson .Paak
11. Practice
12. Cataracts
13. Gat Damn
14. Education featuring Yasiin Bey and Black Thought
15. Soul Right

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: