Bartek Koko i Pavulo spadają jak „Jabłka”

Opublikowano: 12/05/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Singiel numer z 4 z „RUDERY” wylądował. Tym razem są to „Jabłka”, w których Bartkowi Koko na bicie ponownie towarzyszy Pavulo, a my ponownie dostajemy numer w zupełnie innym klimacie niż poprzednie.

O tym, że „RUDERA” Bartka Koko to istny festiwal różnorodności pisaliśmy przy okazji poprzedniego singla, „Kaprys”. Ciężko takiego zdania nie mieć, kiedy każdy z singli promujących materiał, ma zupełnie inny vibe. Wczoraj reprezentant Ententy i Fillomatic opublikował już czwarty singiel ze swojego solowego LP, a nam nie pozostaje nic innego jak swoje zdanie podtrzymać.

Tym razem padło na nostalgię i w takim właśnie klimacie bit do numeru, „Jabłka”, wyprodukował Kokos. Bartek Koko przytacza w nim znane powiedzenie o tym, że 'niedaleko pada jabłko od jabłoni’. Frazę tę przepuszcza oczywiście przez najlepiej sobie znany filtr, którym jest własne życie. W „Jabłkach” ponownie gościnnie pojawia się Pavulo, choć tym razem poza refrenem, raper z Jastrzębia-Zdroju zaprezentował słuchaczom zwrotkę.

Preorder albumu Bartka Koko, „RUDERA”, zamówisz, pisząc na ALBUMRUDERA@GMAIL.COM. Premiera krążka zaplanowana jest na 20 maja.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: