Bartek KOKO i Temzki włączają „Tryb samolotowy”

Opublikowano: 28/02/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Po chwili przerwy Temzki wraca z promocją „Alert EP”. Drugi singiel z płyty przynosi nam numer „Tryb samolotowy”. Co więcej, warszawski producent ujawnił pełną tracklistę swojego nadchodzącego projektu.

Po ponad dwóch miesiącach ciszy, Temzki przypomina nam o swoim „Alert EP”. Wypuszczony na początku grudnia singiel „C.S.B”, z udziałem Raka Raczej, z całą pewnością zaostrzył apetyt słuchaczy klasycznego rapu. A że Temzki to solidna firma, nie zawiódł również przy okazji drugiej odsłony płyty.

„Tryb samolotowy” to rzecz o piątym elemencie rapu, czyli obsuwie. Konkretnie chodzi tu o obsuwę w dogrywaniu gościnnych zwrotek. Całkiem sporo wie o tym zaproszony do numeru Bartek Koko, który już od długiego czasu jest niesamowicie aktywny. Rozchwytywany reprezentant Fillomatic, na przestrzeni ostatniego roku, pojawiał się gościnnie w wielu numerach. Słuchając jego zwrotki do „Trybu samolotowego”, zastanawiamy się do ilu numerów ostatecznie się nie dograł, wyłączając sygnał w telefonie. Dynamiczny bit Temzkiego, z kopniętym pianinem, idealnie oddaje klimat chaosu, który otacza człowieka wiszącego zwrotki innym.

Premiera albumu Temzkiego „Alert EP” zaplanowana jest na 29 lutego. Preorder fizycznego wydania zamówisz, wysyłając maila na: generalnietemzki@o2.pl

Temzki – Alert EP

1. C.S.B. ft. RakRaczek
2. A nie wiem ft. Kościey, DJ Bulb
3. Tryb samolotowy ft. Bartek KOKO
4. Thriller ft. Prykson Fisk, Sensi, DJ Bulb
5. Showcase ft. Pękaty, Grubas WZW, DJ Bulb
6. Brejk ft. Karwel
7. A… S… ft. Mada, Dj Bulb
8. Łeb mnie ft. Dziat Frustrat

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: