Bartek Koko ma niejeden „Kaprys”

Opublikowano: 05/05/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Trzeci singiel z albumu Bartka Koko, „RUDERA”, wylądował w sieci. Tym razem jest to, zobrazowany klipem, „Kaprys”, w którym mega robotę na gitarze robi Stachowski, a Koko opowiada o rzeczach, do których ma słabość.

Kolejne karty z nadchodzącego solo LP Bartka Koko, „RUDERA”, odsłonięte. Wczoraj reprezentant Fillomatic zaprezentował trzeci już klip z albumu i trzeba przyznać, że materiał zapowiada się być bardzo zróżnicowanym stylistycznie.

„Nightstalker” dostarczony był w klimacie synthwave. „Ciary” dostaliśmy na boom-bapie. Teraz nadeszła pora na chillout od GØHER’a, z przepięknie płynącą gitarą Stachowskiego. W takim opakowaniu Bartek Koko prezentuje nam numer, „Kaprys”, w którym opowiada o rzeczach, których nie chce lub nie potrafi sobie w życiu odmówić. Całość opatrzona została, jak sam autor to ujął, klimatycznym „90s MTV type Clip’em”.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery albumu Bartka Koko, „RUDERA”, natomiast jego preorder już wystartował. Swój egzemplarz zamówisz, pisząc na ALBUMRUDERA@GMAIL.COM

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: