Bedoes dograł zwrotkę do „Najlepszych dni” Eisa

Opublikowano: 22/10/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W tym roku nareszcie doczekać mamy się powtórnego wydania kultowego już albumu „Gdzie jest Eis?”. Już wcześniej sygnalizowaliśmy Wam, że reedycji debiutu Eisa spodziewać możemy się jesienią. Jesień nastała na dobre i zgodnie z zapowiedziami, w temacie jednego z większych białych kruków polskiego rapu zaczęło dziać się konkretnie.

Przed kilkoma godzinami w sieci pojawił się remiks singla „Najlepsze dni”, w którym do zwrotek Eisa na beacie autorstwa Kociołka dograł się Bedoes. Zbudowany został tym samym sporych rozmiarów pomost pomiędzy starą a nową szkołą. To jednak nie wszystko.

Na streamingi wjechał bowiem cały album „Gdzie jest Eis?” z 2003. Krążka tego, jeśli nie posiadacie na półce w oryginalnym fizycznym wydaniu, bądź wypalonego na pirackim CD, przegranym od ziomka lub zripowanym na twardym dysku, to posłuchać mogliście jedynie w słabej wersji wrzuconej przez kogoś tam na YouTube. Do dzisiaj. Od teraz bowiem „Gdzie jest Eis?” sprawdzić możemy legalnie na Spotify. A już niedługo powinniśmy również uzyskać możliwość ponownego zakupienia jedynego albumu Eisa w wersji fizycznej.
Co ciekawe, w cyfrowej wersji krążka, pod numerem 13. zamieszczony został nieudostępniony jeszcze kawałek pt. „Astra”, którego w trackliście pierwotnego, fizycznego wydania „Gdzie jest Eis?” nie uświadczyliśmy. Czy czeka nas zatem całkowicie nowy numer Eisa czy też jest to odrzut z sesji nagraniowych mających miejsce jakieś siedemnaście lat temu? Dowiemy się zapewne wkrótce.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: