Belmondawg i Liroy pierwszymi gośćmi na płycie Expo 2000

Opublikowano: 20/01/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Expo 2000 udostępnił pierwszy numer ze swojej nadchodzącej płyty producenckiej. W utworze ” A Milli Milli” gościnnie pojawiają się Belmondawg oraz Liroy. Singel można również zamówić w preorderze w formie płyty winylowej.

Nie od wczoraj wiadomo, że polski rap producentami stoi. Płyt instrumentalnych oraz producenckich wychodzi u nas całkiem sporo, ale co ważniejsze, są one na bardzo wysokim poziomie. Jednym z artystów, którzy w nowym roku wypuszczą swój projekt producencki jest Expo 2000. Pierwszy numer, zapowiadający album gdańskiego producenta wylądował w sieci w tym tygodniu.

„A Milli Milli”, bo tak nazywa się kawałek, przynosi nam ponowną współpracę Belmondawg’a i Liroy’a. Przypomnijmy, że mieli oni już okazję rapować razem przy okazji numeru „Kto by pomyślał?”. Tak przy pierwszej, jak i drugiej współpracy obu artystów, za bit odpowiedzialny jest Expo 2000. Tym razem współtwórca label’u Poppyn postanowił jednak zaproponować nam kielecko-gdyński duet w wydaniu boom-bap’owym.

O nadchodzącym albume Expo 2000 nie wiemy na chwilę obecną nic więcej. Jeśli jednak „A Milli Milli” spodobało się Wam, możecie zamówić je w preorderze na winylu, klikając TU.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: